Neohodnoceno

Memobottle A6 Silicone Sleeve - Sea Mist 375 ml

Díky jedinečnému elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle stává hypnotizující a hravým uměleckým dílem, které Vás povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody.

 

Skladem
Kód: 1727
1 140 Kč / ks 942,15 Kč bez DPH
Kategorie: memobottle®

Memobottle A6 Silicone Sleeve - Sea Mist 375 ml

Láhev Memobottle A6 se perfektně hodí do kapsy, kabelky nebo jako společník na cvičení. Její praktický tvar odráží mezinárodní formát papíru A6 a umožňuje Vám stylový přechod z tělocvičny do kanceláře. Tato elegantní Memobottle A6 je ideální velikosti pro udržení hydratace a Vašeho zdraví a aby Vám zároveň nezabírala v tašce nesmyslně mnoho místa.

Díky elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle A6 snadno stane součástí vaší každodenní rutiny.

Díky průhlednému materiálu se z láhve stává hypnotizující a hravé umělecké dílo, které vás také povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody. Dodejte každému doušku vitamínovou podporu vložením několika borůvek nebo jahod dovnitř. Vaše memobottle A6 je oblečena do elegantního silikonového pouzdra, který vaši láhev ochrání před poškozením. Opravdu perfektní dárek pro sebe nebo milovaného člověka.

Pozoruhodný design a tvar našich memobottliek získaly několik ocenění za design a jsou chráněny ochrannou známkou, takže si můžete být jisti, že máte autentickou a originální Memobottle, která je vyrobena z nejkvalitnějšího plastu který neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle A6, který se může pochlubit objemem 375 ml, vám umožní zůstat soustředěný a produktivnější. Je to jedinečná opakovaně použitelná láhev na vodu, což zase pomůže snížit spotřebu lahví na jedno použití.

 

Věděl jsi? Každá prodána Memobottle poskytuje jedné osobě přístup na dva měsíce k čisté vodě díky našemu partnerství s water.org

 

Detaily produktu:

  • Jedinečná designová láhev na vodu
  • Snadno se čistí
  • Maximální teplota: 50 stupňů Celsia
  • Bez obsahu BPA a BPS
  • Není vhodná do myčky ani na sycené nápoje

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 375 ml
  • Hmotnost balení: 432 g
  • Rozměry: 195mm x 112mm x 30mm