Neohodnoceno

Memobottle Slim - 450 ml

Díky jedinečnému elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle stává hypnotizující a hravým uměleckým dílem, které Vás povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody.

 

Skladem
Kód: 1742
814 Kč / ks 672,73 Kč bez DPH
Kategorie: memobottle®

Memobottle Slim - 450 ml

Memobottle Slim má jedinečný tenký profil, který umožňuje pohodlné uložení do nejkompaktnějších prostor a tím Vám nezabírá nesmyslně mnoho místa. Pokud chcete vystoupit z davu, pak je Memobottle Slim přesně to co hledáte. opakovaně použitelná láhev na vodu.

Díky elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle Slim snadno stane součástí vaší každodenní rutiny.

Díky průhlednému materiálu se z láhve stává hypnotizující a hravé umělecké dílo, které vás také povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody. Opravdu perfektní dárek pro sebe nebo milovaného člověka.

Pozoruhodný design a tvar našich memobottliek získaly několik ocenění za design a jsou chráněny ochrannou známkou, takže si můžete být jisti, že máte autentickou a originální Memobottle, která je vyrobena z nejkvalitnějšího plastu který neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle Slim, která se může pochlubit objemem 450 ml, vám umožní zůstat soustředěný a produktivnější. Je to jedinečná opakovaně použitelná láhev na vodu, což zase pomůže snížit spotřebu lahví na jedno použití.

 

Memobottle ™ jsme navrhli tak, aby byly milované a znovu použity. Vyčnievajte z davu a postavte se za lepší životní prostředí.

 

Věděl jsi? Každá prodána Memobottle poskytuje jedné osobě přístup na dva měsíce k čisté vodě díky našemu partnerství s water.org

 

Detaily produktu:

  • Jedinečná designová láhev na vodu
  • Snadno se čistí
  • Vhodná pro teplé i studené nápoje
  • Bez obsahu BPA a BPS

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 450 ml
  • Hmotnost balení: 330 g
  • Rozměry: 265 mm x 80mm x 30mm