Neohodnoceno

Memobottle Slim Silicone Sleeve - Sea Mist 450 ml

Díky jedinečnému elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle stává hypnotizující a hravým uměleckým dílem, které Vás povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody.

 

Skladem
Kód: 1745
1 320 Kč / ks 1 090,91 Kč bez DPH
Kategorie: memobottle®

Memobottle Slim Silicone Sleeve - Sea Mist 450 ml

Memobottle Slim má jedinečný tenký profil, který umožňuje pohodlné uložení do nejkompaktnějších prostor a tím Vám nezabírá nesmyslně mnoho místa. Pokud chcete vystoupit z davu, pak je Memobottle Slim přesně to co hledáte. opakovaně použitelná láhev na vodu.

Díky elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle Slim snadno stane součástí vaší každodenní rutiny.

Díky průhlednému materiálu se z láhve stává hypnotizující a hravé umělecké dílo, které vás také povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody. Vaše memobottle Slim je oblečena do elegantního silikonového pouzdra, který vaši láhev ochrání před poškozením. Opravdu perfektní dárek pro sebe nebo milovaného člověka.

Pozoruhodný design a tvar našich memobottliek získaly několik ocenění za design a jsou chráněny ochrannou známkou, takže si můžete být jisti, že máte autentickou a originální Memobottle, která je vyrobena z nejkvalitnějšího plastu který neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle Slim, která se může pochlubit objemem 450 ml, vám umožní zůstat soustředěný a produktivnější. Je to jedinečná opakovaně použitelná láhev na vodu, což zase pomůže snížit spotřebu lahví na jedno použití.

 

Věděl jsi? Každá prodána Memobottle poskytuje jedné osobě přístup na dva měsíce k čisté vodě díky našemu partnerství s water.org

 

Detaily produktu:

  • Jedinečná designová láhev na vodu
  • Snadno se čistí
  • Vhodná pro teplé i studené nápoje
  • Bez obsahu BPA a BPS

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 450 ml
  • Hmotnost balení: 494 g
  • Rozměry: 265 mm x 80mm x 30mm