Šejkr BlenderBottle Original Classic White 828 ml

Šejkr BlenderBottle® Classic způsobil na trhu revoluci již v roce 2004, díky dokonalému nepropustnému těsnění, ikonickému designu a drátěné šlehací míčku BlenderBall®.

Můžeme doručit do:
23.9.2021
Skladem
Kód: 533
Značka: BlenderBottle
253,99 Kč / ks 209,91 Kč bez DPH
Kategorie: Šejkry
Hmotnost: 0.3 kg

Original Classic™ 828 ml

BlenderBottle® je pouze jeden. Všechny ostatní jsou pouze šejkry. BlenderBottle® Classic způsobil na trhu revoluci již v roce 2004 díky dokonalému nepropustnému těsnění, ikonickému designu a drátěné šlehací míčku BlenderBall®. Nyní, i po letech, je stále nejprodávanějším šejkrem na trhu. Proč? Protože tato kombinace dokonale funguje. Díky širokému otvoru se snadno přidávají přísady a svým tvarem pasuje do většiny držáků v autech.

 

Dokonale promíchaný nápoj

Dejte "sbohem" hrudkovitý špatně rozmíchaným nápojem a přivítejte dokonale hladké nápoje. Náš patentovaný mixovací systém používá drátěnou šlehací míček BlenderBall® - kterou najdete pouze v šejkr značky BlenderBottle® - dokonale promíchá i ty nejhrubší ingredience.

 

BlenderBall šlehací míček

BlenderBall šlehací míček je vyrobena z nerezavějící oceli chirurgické kvality a je navržena tak, aby klidně zůstala v láhvi, během toho jak si budete vychutnávat Váš nápoj. Používáte Vaši láhev pouze na pití čisté vody? Bez problémů můžete nechat šlehací míček uvnitř - díky tomu že je vyrobena z chirurgické oceli, je zdravotně nezávadná, nikdy Vám nezrezaví a nikdy nebude štípat nebo olupovat.

Šlehací míček BlenderBall je tajemstvím síly šejkrů BlenderBottle. Přidejte ingredience, vhoďte BlenderBall a protřepejte. BlenderBall šlehá uvnitř lahve tak, že pokaždé promíchá Váš nápoj do dokonale hladké konzistence.

 

Záruka těsnosti

Šroubovací víko Classic a bezpečné vyklápěcí víčko udrží Váš nápoj za každých okolností v láhvi. Díky těsnému závitu víka a zajišťujícím "zacvaknutím" překlápěcího víčka víte že Váš šejkr je připraven na protřepání.

 

bez obav

Šejkry značky BlenderBottle® jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou - a vždy byli - bez obsahu BPA a ftalátů.

 

Detaily produktu:

BlenderBall® šlehací míček je součástí balení
SpoutGuard - otevírání odklopné čepičky bez rizika kontaktu s plochou z níž pijete
Záruka na nepropustnost
Neobsahuje BPA ani ftaláty

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 828 ml
  • Ocejchována: od 100 ml do 600 ml
  • Hmotnost balení: 165 g
  • Výška: 215 mm
  • Průměr v nejširším místě: 92 mm
  • Průměr v nejužším místě: 73 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: