Univerzální sada na láhve LifeStraw UNIVERSAL

Univerzální sada na vodu LifeStraw vám zajistí bezpečné pití vody z jakéhokoli zdroje.

Sada na láhve LifeStraw UNIVERSAL obsahuje 2-stupňovou filtraci díky membránovému mikrofiltru a filtru s aktivním uhlím. Díky svým vlastnostem dokáže z vody odstranit většinu bakterií, parazitů i mikroplastů.

Skladom
Kód: 4415
Značka: LifeStraw
1 049 Kč / ks 866,94 Kč bez DPH
Kategorie: Filtrační láhve
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 650

Univerzální sada na láhve LifeStraw UNIVERSAL

 

Přeměňte svou oblíbenou láhev na vodu na výkonný systém filtrace vody. LifeStraw Universal obsahuje pokročilý vodní filtr, uzávěry s úzkými ústy a širokými ústy a nepropustné víko, které se hodí pro většinu opakovaně použitelných lahví na vodu.

Filtr chrání před bakteriemi, parazity a mikroplasty, redukuje chemikálie, jako je chlór a zlepšuje chuť.

Sada na láhve LifeStraw je kompatibilní s vybranými modely od Hydroflask, Klean Kanteen, Camelbak, Nalgene a dalších oblíbených značek.

Tato sada je ideální pro outdoor, cestování, použití v případě nouze, ale také pro každodenní použití.

 

Čistá voda kdekoli jste

Filtrační sada LifeStraw UNIVERSAL odfiltruje vodu od více než 99% vodních bakterií (včetně E.coli, Salmonella), vodních parazitických prvoků (včetně Giardia and Cryptosporidium).

Uhlíkový filtr na vodu redukuje chlór (splňuje normu NSF 42 pro redukci chlóru), organické chemické látky (splňuje normy US EPA & NSF P231 pro odstraňování parazitů a bakterií z vody) a různé jiné pachy.

Filtr také redukuje nepříjemný zápach, který se po čase objeví ve sportovních lahvích.

Jedna kapsle aktivního uhlí vydrží objem 100 litrů, což představuje přibližně 3 měsíce nepřetržitého používání a membránový mikrofiltr vydrží až na 4000 litrů vody.

Zakoupením tohoto cestovního filtru na našem e-shopu navíc přispějete na dobrou věc. Program Giving Back značky LifeStraw zajišťuje za každý prodaný produkt této značky přísun nezávadné vody na celý školní rok pro jedno dítě v Africe.

 

Detaily produktu:

  • Filtrační sada LifeStraw UNIVERSAL redukuje nepříjemný zápach, který se po čase objeví ve sportovních lahvích.
  • Odfiltruje vodu od více než 99 % vodních bakterií (včetně E.coli, Salmonella), vodních parazitických prvoků (včetně Giardia and Cryptosporidium)
  • Jedna kapsle aktivního uhlí vydrží objem 100 litrů, což představuje přibližně 3 měsíce nepřetržitého používání
  • Membránový mikrofiltr vydrží až na 4000 litrů vody
  • Uhlíkový filtr na vodu spolu redukuje chlór (splňuje normu NSF 42 pro redukci chlóru), organické chemické látky (splňuje normy US EPA & NSF P231 pro odstraňování parazitů a bakterií z vody) a různé pachy
  • Láhev je vhodná do školy, na cesty, turistiky, míst bez pitné vody a všude, kde si nejste jisti nezávadností nebo kvalitou zdroje vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu