Velkoobchod

Vážený obchodní partner,

 

společnost MyGroup s.r.o., výhradní distributor britské značky LUND LONDON pro Slovensku a Českou republiku, si Vám touto cestou dovoluje dát do pozornosti úplnou novinku na našem trhu, nepřehlédnutelné designové termoláhve pro děti, teenagery i dospělé.

 

Láhve LUND LONDON jsou typické svým nadčasovým a hravým provedením, kterým si okamžitě získají srdce malých i velkých zákazníků. Každý výrobek společnosti LUND LONDON je ručně dotvořen. Exkluzivní a originální design v kombinaci s kvalitním zpracováním zaručuje, skvělou prodejnost s velmi zajímavou marží pro prodejce.

 

Láhev LUND LONDON vytvořil v roce 2016 britský designér Daniel Lund Savage.

 

Jeho díla se prodávají po celém světě, od prestižních obchodních domů jako Le Bon Marche a KaDeWe, přes Královskou operu až po světové muzea a galerie včetně obchodů Hayward Gallery Shop, Southbank Center a Qatar Museum.

 

Věříme, že Vás naše krátká prezentace oslovila a tento druh zboží se skvěle hodí do Vašeho portfolia produktů.

 

V případě zájmu se prosím zaregistrujte na velkoobchodním portálu www.mygroup.sk, kde se Vám po schválení registrace zobrazí nákupní ceny a možnost vytvoření Vaší první objednávky.

 

Společnost MyGroup s.r.o. je také výhradním distributorem britské značky NEON KACTUS a americké značky sportovních lahví BlenderBottle.

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

S úctou,

MyBottle.cz

+421 940 999 100

info@mygroup.sk

www.mygroup.sk