Jak testujeme produkty?

Abychom vám o nabízených produktech uměli zprostředkovat reálné uživatelské rady a zkušenosti, produkty pro vás denně testujeme a ziskané zkušenosti přidáváme do popisu k protuktům s nadpisem "HODNOCENÍ MyBottle".


Jak probíhá takové testování?

Vzhledem k našemu aktivnímu životnímu stylu, jedná se o zcela přirozený proces. Jsme vášniví cestovatelé, máme rádi pohyb a sport, a navíc jsme rodiči téměř tříletého krásného děťátka.

 

Produkty všech kategorií zkoušíme, používáme a testujeme v běžném životě vždy minimálně 3 měsíce. Produkty si vybíráme náhodně dle aktuálních potřeb, ročního období a pod. Produkty vůbec nešetříme a nebereme v úvahu ani doporučení výrobců.

Láhve čistíme drsnou houbičkou, myjeme je v myčce na nádobí, provádíme opakovaně zkoušky pádu na beton z výšky 1,2 m (kromě skleněných lahví), necháváme v lahvích zamrznout vodu, provádíme test s horkou vodou, používáme je i na nápoje, na které nejsou prioritně určeny. V lahvích z tritanu necháváme delší dobu například silné aromatické čaje nebo namíchaný protein, abychom zjistili, zda láhve po umytí nezapáchají. Dětské láhve necháváme testovat těm nejnáročnějším zákazníkům – přímo dětem. Zaměřujeme se na to, jak z nich umí pít, kolik reálně udrží nápoj teplý/studený, zda jsou odolné vůči nárazům, vhodné k přenášení a pod.


Co se děje potom s otestovanými lahvemi?

V případě, že nás produkt o svých kvalitách nepřesvědčí, vyřazujeme jej z prodeje a spolupráci ukončujeme. Pokud produkt naše testování „přežije“, darujeme jej rodině či známým, aby našel své další využití. Mnohdy se nám stává, že si láhve po testování necháme a používáme je nadále denně, protože nás přesvědčily o svém využití a praktičnosti.

Některé z lahví jsme si zamilovali tolik, že je kupujeme opakovaně a dokonce je využíváme i jako dárky pro naše rodiny či přátele.

 

Váš názor je pro nás stejně důležitý

Vždy nás potěší, jakákoli, pozitivní i negativní zpětná vazba na produkty od vás – zákazníků. V mnoha případech se nám už stalo, že po vaší recenzi na produkt, jsme ho dokázali vidět i jinýma očima, ať už z hlediska designu, ceny, ale hlavně praktičnosti a možnosti využití. Vaše podněty se snažíme vždy zakomponovat do popisů produktů, řídíme se jimi i při výběru a hodnocení dalších nových produktů a přehodnocujeme aktuální nabídku.

Proto, jsme velmi rádi, když se s námi dělíte o vaše dobré i špatné zkušenosti.

 

Zpět do obchodu