LARQ®

Společnost začala s jednoduchou vizí, kombinováním inovativních technologii s inspirativním designem, který pomáhá lidem snadno a udržitelně získat přístup k nedotčené pitné vodě.

Jedná se o první samočisticí láhev na světě, která dokáže udržet nápoje chladné i teplé. Díky patentované UV-C technologii láhev sama zničí až 99,9% biologických kontaminantů. Láhve LARQ® odrážejí eleganci, luxusní design, prestižní značku, spolehlivou funkčnost a doplňky top kvality.

Oceněný design láhve LARQ® usnadňuje výběr zdravější a udržitelnější volby, kdykoliv a kdekoliv.

Patentovaná technologie PureVis ™, kterou využívají, likviduje až 99,9999% * choroboplodných zárodků, bakterií, prvoků a jiných škodlivých biologických kontaminantů bez použití toxických chemikálií, jako je například rtuť.

Společnost LARQ® je hrdým členem světového ekologického projektu 1% for the Planet. Prostřednictvím tohoto partnerství je část vašeho nákupu věnována na financování ekologických neziskových organizací po celém světě a na zabezpečení zdravotně nezávadné pitné vody pro miliardy lidí na celém světě - protože přístup k čisté pitné vodě není privilegium, je to právo.

Nejprodávanější

15 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení