LARQ®

Společnost začala s jednoduchou vizí, kombinováním inovativních technologii s inspirativním designem, který pomáhá lidem snadno a udržitelně získat přístup k nedotčené pitné vodě.

Jedná se o první samočisticí láhev na světě, která dokáže udržet nápoje chladné i teplé. Díky patentované UV-C technologii láhev sama zničí až 99,9% biologických kontaminantů. Láhve LARQ® odrážejí eleganci, luxusní design, prestižní značku, spolehlivou funkčnost a doplňky top kvality.

Oceněný design láhve LARQ® usnadňuje výběr zdravější a udržitelnější volby, kdykoliv a kdekoliv.

Patentovaná technologie PureVis ™, kterou využívají, likviduje až 99,9999% * choroboplodných zárodků, bakterií, prvoků a jiných škodlivých biologických kontaminantů bez použití toxických chemikálií, jako je například rtuť.

Společnost LARQ® je hrdým členem světového ekologického projektu 1% for the Planet. Prostřednictvím tohoto partnerství je část vašeho nákupu věnována na financování ekologických neziskových organizací po celém světě a na zabezpečení zdravotně nezávadné pitné vody pro miliardy lidí na celém světě - protože přístup k čisté pitné vodě není privilegium, je to právo.

12 položek celkem