Lund London®

Láhev Lund London vytvořil v roce 2016 britský designér Daniel Lund Savage. Lund London se stala okamžitě inspirativní britskou značkou poháněnou Danielova tvůrčí energií a láskou k designu.

Mezi jeho nejnovější aktivity patří partnerství s ikonickou britskou značkou Paul Smith, se společností Globus ve Švýcarsku a se společností Printemps ve Francii. Jeho vlastní sbírky se také prodávají v prestižních obchodech po celém světě, od obchodních domů jako Le Bon Marche a KaDeWe přes Královskou operu až po muzea a galerie po celém světě včetně obchodů Hayward Gallery Shop, Southbank Center a Qatar Museum.

Danielova skutečná vášeň spočívá v odhalování nových technik a povrchových úprav, které je dokáže kombinovat s jedinečnými designy, aby vytvořil výjimečné a inspirativní produkty. Je v úzké spolupráci s výrobci a řemeslníky a jeho cílem je uvést nové koncepty do života, Proto je Daniel osobně zapojen do každého projektu tak, aby každý produkt prošel důkladným procesem navrhování, testování a přepracování, aby finální produkt byl krásný, praktický a kvalitní.

vyrobeno ručně
Každý výrobek společnosti Lund London je ručně dotvořen, aby byl design výrobku skutečně uveden do života. Od lahví až po doplňky si můžete být jisti, že váš výrobek je ručně precizní a pečlivě opracovaný.

Nerezové brčko LUND LONDON Skittle Straw - Lilac 1505
Nerezové brčko LUND LONDON Skittle Straw - Mint
430 Kč / ks
1502
Nerezové brčko LUND LONDON Skittle Straw - White 1496
Nerezové brčko LUND LONDON Straw For Life - Rainbow 1564
7423 Skittle Cleaning Bottle Brush Mint
299 Kč / ks
3449
7422 Skittle Cleaning Bottle Brush Pink
299 Kč / ks
3450
Nahoru
Další produkty
80 položek celkem