Podmínky ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů 

 

 1. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu se zákonem č.j. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 18/2018 Z. z.“).
 2. Provozovatel neposkytuje osobní údaje kupujícího třetí osobě, kromě zvolené přepravní společnosti, která zajišťuje doručení zboží, osoby poskytující účetní služby, daňové služby, právní služby, služby vymáhání pohledávek, správu webové stránky, poskytovatelem platebních služeb nebo státním orgánem v případě kontroly, případně zprostředkovateli, a to na základě vzájemné smlouvy uzavřené podle zákona č.j. 18/2018 Sb.
 3. Provozovatel je povinen zabezpečit osobní údaje před jejich zpřístupněním neoprávněným osobám, přijetím vhodných technických a organizačních opatření. Také všichni zaměstnanci provozovatele jsou povinni dodržovat mlčenlivost ve vztahu k osobním údajům.
 4. Dotčená osoba má práva vymezená ve smyslu ust. §19a násl. zákona 18/2018 Z. z., a to konkrétně:
 • právo na informace, které je plněno tímto obsahem a obchodními podmínkami,
 • právo požadovat přístup k osobním údajům týkajícím se dotyčné osoby. 18/2018 Sb. spočívá ve Vašem právu dožadovat se jakým způsobem a pro jaké účely jsou Vaše údaje zpracovávány, přičemž tento požadavek můžete adresovat na kontaktní e-mail,
 • právo na opravu osobních údajů - § 22 zákona č.j. 18/2018 Sb. Vám umožňuje opravit osobní údaje, pokud jsou neaktuální,
 • právo na vymzání osobních údajů § 23 zákona č.j. 18/2018 Sb. využijete v případě pokud nemáte zájem, aby provozovatel dále zpracovával osobní údaje,
 • právo na omezení zpracování osobních údajů - § 24 zákona č.j. 18/2018 Sb. uplatníte v případě pokud se domníváte, že osobní údaje byly zpracovávány v rozporu se zákonem,
 • právo namítat zpracování osobních údajů - § 27 zákona č.j. 18/2018 Sb.
 • právo na přenosnost osobních údajů,
 • právo podat podnět u dozorového orgánu ve vztahu ke zpracovávaným osobním údajům.

 

 1. Provozovatel od kupujícího získává následující osobní údaje: jméno, příjmení, adresa na doručení, fakturační adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, které jsou zpracovávány za účelem korektního vyřízení Vaší objednávky. Tyto osobní údaje jsou uchovávány po dobu 10 let pro účely archivace. V rámci vyřízení objednávky dochází ke zpracování osobních údajů za účelem vystavení faktur, vystavení skladových (dodacích) listů, zabezpečení dopravy i účtování v účetnictví.
 2. Pokud kupující souhlasil se zpracováním osobních údajů v e-shopu pro účely e-mailového marketingu, souhlasil se zasíláním e-mailových zpráv na kontaktní e-mailovou adresu.
 3. Osobní údaje pro e-mailové marketingové účely v rozsahu jméno a příjmení, e-mailová adresa jsou poskytnuty na dobu pěti let. Tyto osobní údaje nejsou poskytovány třetím stranám.
 4. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do kterého je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu §62 zák. čj. 351/2011 Sb. o elektronických komunikacích ve znení pozdějších předpisů neodmítnete zasílání elektronické pošty pro účely přímého marketingu. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá v zjišťování Vaší spokojenosti s nákupem u nás. K zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zprostředkovatele zpracování, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz, tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaší e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně k jejím vlastním účelům. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě Vaší námitky Vám dotazník nebudeme dále zasílat.
 5. Svůj souhlas může kupující kdykoli odvolat zasláním Odvolání se zpracováním osobních údajů, přičemž tyto okamžitě odstraníme. Z naší strany Vámi poskytnuté osobní údaje již nebudeme používat pro účely e-mailového marketingu.
 6. Tyto podmínky ochrany osobních údajů nabývají platnosti a účinnosti dne 18.3.2021.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení