Klean Kanteen®

Značka KLEAN Kanteen® pochází z Chico v Kalifornii v USA a představuje ručně vyrobené a bezpečné láhve z nerezavějící oceli 18/8, které se vyrábějí za férových podmínek v Číně.

Poslání značky KLEAN Kanteen je přejít od odpadu na jedno použití směrem k alternativě, která bude méně škodlivá pro životní prostředí.

V roce 2004 uvedla tato rodinná firma na trh první opakovaně použitelnou láhev na pití z nerezové oceli bez obsahu BPA. Dnes přináší na světový trh láhve a hrnky z nerezavějící oceli nejvyšší kvality. Tato společnost s certifikací B Corporation dělá vše pro to, aby lidé, kteří s jejich výrobky přicházejí do styku s nimi měli co nejlepší zkušenost a byly pro ně užitečné. Také proto, aby plasty, které jsou určeny na jedno použití neproměnili naši Zemi na skládku odpadu.

"Společnost KleanKanteen® si dala závazek vůči vám a Zemi a to je podstatou toho, co děláme. Od našich výrobků z nerezavějící oceli až po společnost, kterou provozujeme, jsme pevně odhodláni vyrábět zdravé a vysoce kvalitní výrobky, se kterými se dá spolehlivě žít. Doufáme, že budete naše výrobky používat znovu a znovu po celé roky a dokonce i desetiletí ... "(Jeff Cresswell a Michelle Kalberer)

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
94 položek celkem
Zpět do obchodu