Klean Kanteen®

Značka KLEAN Kanteen® pochází z Chico v Kalifornii v USA a představuje ručně vyrobené a bezpečné láhve z nerezavějící oceli 18/8, které se vyrábějí za férových podmínek v Číně.

Poslání značky KLEAN Kanteen je přejít od odpadu na jedno použití směrem k alternativě, která bude méně škodlivá pro životní prostředí.

V roce 2004 uvedla tato rodinná firma na trh první opakovaně použitelnou láhev na pití z nerezové oceli bez obsahu BPA. Dnes přináší na světový trh láhve a hrnky z nerezavějící oceli nejvyšší kvality. Tato společnost s certifikací B Corporation dělá vše pro to, aby lidé, kteří s jejich výrobky přicházejí do styku s nimi měli co nejlepší zkušenost a byly pro ně užitečné. Také proto, aby plasty, které jsou určeny na jedno použití neproměnili naši Zemi na skládku odpadu.

"Společnost KleanKanteen® si dala závazek vůči vám a Zemi a to je podstatou toho, co děláme. Od našich výrobků z nerezavějící oceli až po společnost, kterou provozujeme, jsme pevně odhodláni vyrábět zdravé a vysoce kvalitní výrobky, se kterými se dá spolehlivě žít. Doufáme, že budete naše výrobky používat znovu a znovu po celé roky a dokonce i desetiletí ... "(Jeff Cresswell a Michelle Kalberer)

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
94 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení