NEON KACTUS®

V roce 2018 založili Neil Tombs a Charlotte Gornall společnost Neon Kactus. Jelikož více než 20 let pracovali v potravinářském a nápojovém průmyslu a na vlastní kůži zažívali vliv plastů na jedno použití na životní prostředí. Věděli, že musí udělat pozitivní změnu.

K založení úspěšné značky je přivedla kombinace dvou jejich velkých vášní: jejich lásce k planetě a lásce k vynikající chuti kávy. Po vyzkoušení několika opakovaně použitelných šálků kávy si uvědomili, že řešením bylo navrhnout a vyrobit si vlastní šálek, která odrazí zážitek z kavárny bez kompromisů v oblasti vkusu.

Věděli, že je důležité vytvořit opakovaně použitelný pohár, který má zároveň nádherný styl a design, ale také, aby byl schopen vzbudit v lidech zájem o to, aby se zbavili jednorázových výrobků.

Výsledkem byla skleněná šálek na kávu Neon Kactus. Moderní a stylový produkt navržen tak, aby odrážel pohodlí a potěšení z pití v kavárně a aby eliminoval potřebu šálků na jedno použití.

Pokud společnosti převezmou zodpovědnost za své produkty a uhlíkovou stopu, planeta bude na mnohem lepším místě. To je důvod, proč Neon Kactus uzavřel partnerství s neziskovou organizací Offset Earth, aby plně kompenzovali naši uhlíkovou stopu a podpořili klimaticky pozitivní pracovní sílu.

Stromy čistí náš vzduch, vytvářejí stanoviště pro biologickou rozmanitost a obohacují náš blahobyt neutralizací uhlíku v naší atmosféře. Proto za každý zakoupený opakovaně použitelný produkt zasadí společnost Neon Kactus jeden strom. Spolu dokážeme zalesnit naši planetu a vytvoříme lepší zítřek!

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
38 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení