NEON KACTUS®

V roce 2018 založili Neil Tombs a Charlotte Gornall společnost Neon Kactus. Jelikož více než 20 let pracovali v potravinářském a nápojovém průmyslu a na vlastní kůži zažívali vliv plastů na jedno použití na životní prostředí. Věděli, že musí udělat pozitivní změnu.

K založení úspěšné značky je přivedla kombinace dvou jejich velkých vášní: jejich lásce k planetě a lásce k vynikající chuti kávy. Po vyzkoušení několika opakovaně použitelných šálků kávy si uvědomili, že řešením bylo navrhnout a vyrobit si vlastní šálek, která odrazí zážitek z kavárny bez kompromisů v oblasti vkusu.

Věděli, že je důležité vytvořit opakovaně použitelný pohár, který má zároveň nádherný styl a design, ale také, aby byl schopen vzbudit v lidech zájem o to, aby se zbavili jednorázových výrobků.

Výsledkem byla skleněná šálek na kávu Neon Kactus. Moderní a stylový produkt navržen tak, aby odrážel pohodlí a potěšení z pití v kavárně a aby eliminoval potřebu šálků na jedno použití.

Pokud společnosti převezmou zodpovědnost za své produkty a uhlíkovou stopu, planeta bude na mnohem lepším místě. To je důvod, proč Neon Kactus uzavřel partnerství s neziskovou organizací Offset Earth, aby plně kompenzovali naši uhlíkovou stopu a podpořili klimaticky pozitivní pracovní sílu.

Stromy čistí náš vzduch, vytvářejí stanoviště pro biologickou rozmanitost a obohacují náš blahobyt neutralizací uhlíku v naší atmosféře. Proto za každý zakoupený opakovaně použitelný produkt zasadí společnost Neon Kactus jeden strom. Spolu dokážeme zalesnit naši planetu a vytvoříme lepší zítřek!

Nahoru
Další produkty
41 položek celkem