Kdo jsme

Vítejte na MyBottle :)

Rozhodnutí založit e-shop se zrodilo v roce 2020. Naše myšlenka byla jasná. Udělat něco aktivního pro zdravější životní styl no zároveň i pro udržitelnost životního prostředí.

Po téměř 3. letech se e-shop MyBottle stal s nejširším výběrem ekologických a zdravotně nezávadných lahví lídrem na Českém a Slovenském trhu.

 

 Spoluzakladatelé e-shopu MyBottle: Mário, Lukáš a Dominika. Ahojte!

 

 

 Naše začátky a první sklad :)

 

Proč se specializujeme na láhve??

Náš e-shop pomáhá ke zdravějšímu a udržitelnějšímu životnímu stylu, eliminací používání jednorázových pet lahví a obalů. Ty, kromě toho, že znečišťují naši planetu, často obsahují nebezpečné chemické látky, které se při konzumaci nápojů či jídla z nekvalitních lahví a obalů dostávají do našeho těla

 

 

 

"Naším cílem je z MyBottle vytvořit pro naše zákazníky místo, kde se umí spolehnout, že jakýkoli produkt, jakékoli značky, bude zdravotně nezávadný a bez rizika, že obsahuje škodlivé látky nebo jejich příliš vysokou koncentraci."

Produkty sami testujeme, používáme a fotíme

Abychom vám o nabídnutých produktech uměli zprostředkovat reálně uživatelské rady a zkušenosti, produkty pro vás denně testujeme.

Sami používáme produkty všech kategorií v běžném životě. Od sportovních (díky našemu aktivnímu životu), vhodných k cestování (protože to je jedno z našich zálib), až po dětské, (jelikož jsme rodiči malého děťátka.)

Rovněž pro vás vytváříme vlastní fotografie, videa i popisy produktů, do kterých přidáváme všechny informace, které vám pomáhají při správném výběru, toho co skutečně chcete a potřebujete.

 

 

Focení produktů na e-shop 

 

Pomozte sobě, přírodě a lidem v nouzi

Co nás na MyBottle těší nejvíc, jsou partnerství v různých environmentálních neziskových organizacích a ekologických projektech, jako 1% for the Planet., Ecologi, Water.org, Giving Back a dalších, jejichž prostřednictvím, je část vašeho nákupu věnovaná například na financování výsadby stromů nebo pomoci při zajišťování přístupu ke zdravotně nezávadné pitné vodě pro tisíce lidí na celém světě.

 

Chceme jít příkladem

Produkty v našem e-shopu pečlivě vybíráme, přizpůsobujeme je současným trendem i poptávkou našich zákazníků. Záleží nám na tom, abys u nás uměl vybrat opravdu každý člověk, kterému není jeho zdraví a zdravý životní styl lhostejný.

Stejně pečlivě vybíráme i obchodní partnery. Produkty, které naleznete na MyBottle™ nakupujeme přímo od výrobců, resp. jejich oficiálních zástupců, čímž se snažíme snížit uhlíkovou stopu na nezbytné minimum. Navíc spolupracujeme se společnostmi, které přinášejí na trh technologicky i materiálově pokročilé výrobky. 

 

Napsali o nás

Klikněte na fotky a přečtěte si pár řádků, které o nás napsaly v médiích.

 

 

Poděkování

Ať už se rozhodnete koupí kvalitní originální láhve potěšit sebe nebo obdarovat blízkého člověka, přispíváte tím ke zdravějšímu životnímu stylu a díky špičkovým materiálům a složení, ze kterých jsou naše produkty vyráběné i ke udržitelnějšímu životnímu prostředí.

 

DĚKUJEME, že i vy jste součástí tohoto úžasného projektu, za vaši přízeňza každou objednávku i díky vám děláme tento svět lepším místem pro nás a pro naše děti.

 

„Záleží nám na životním prostředí, proto se řídíme heslem #byťekojesmart.“

Uděláte nám obrovskou radost pokud nám zanecháte hodnocení na Google

 

Najdete nás také na sociálních sítích

 Instagram,   Facebook,  LinkedIn,  YouTube,  TikTok 

 

 

Lukáš, Dominika a Mário.

 

DĚKUJEME :)

Zpět do obchodu