SQUEASY GEAR®

Všechno to začalo v roce 2011, kdy se jednorázové kapsy na jídlo staly velmi populárními. Byly sice pohodlné, ale stály hodně peněz a zbytečně se vyprodukovalo hodně plastů a tím pádem i odpadu.

Představitelé značky Squeasy Gear, manželé Wilsonovi si byli jisti, že musí existovat i jiný způsob. Jednoduchá, zdravá, opakovaně použitelná nádoba, do které by si lidé mohli dát oblíbené smoothie nebo pyré pro děti. Kupodivu podobný produkt nenašli. Věděli přesně co chtějí, ale neexistovalo to. Vzali papír a tužku a nakreslili úvodní náčrt. Takto Squeasy Snacker dostal své první vizuální vyobrazení. Napsali všechny důležité vlastnosti, které musela vysněná kapsička na krmení mít.

V počátcích se výrobci značky Squeasy Gear ptali sami sebe "Opravdu uvažujeme o tom, že to vyrobíme?", No odpověď byla pro ně jasná: "Musíme!". Dnes najdete několik různých produktů, které se snaží uspokojit poptávku, který mají rodiče po zdravé a opakovaně použitelné kapsičce na krmení (no většina je vyrobena z různých nezdravých plastů, je těžké je naplnit, vytékají nebo špatně fungují). Jako rodiče podnikatelé Wilsonovi zariskovali a do své myšlenky investovali nejen hodně peněz, ale i celé své srdce a duši. Doufají, že si výrobky Squeasy Gear oblíbíte tak velmi, jak si je oblíbili oni sami.

9 položek celkem