VAPUR®

Láhve Anti-Bottle Vapur® neobsahují BPA, BPS ani ftaláty, jsou vyrobeny ze tří vrstev ultra odolného plastu. Nejvnitřnější vrstva je vyrobena z polyetylénu schváleného FDA, který je z důvodu pevnosti a trvanlivosti spojený se dvěma vrstvami nylonu. Každá láhev je navržena tak, aby vydržela opakované každodenní použití a pravidelné čištění. Vnitřní vrstva je odolná vůči zápachu a změně chuti, takže ji můžete bezpečně znovu a znovu používat.

Anti-Bottle je navržena tak, aby se při naplnění tekutinou dala stabilně kdekoliv položit a naopak, když je prázdná, dala se jednoduše svinout, složit nebo zploštit, což usnadňuje její použití a přenášení kamkoliv půjdete.

Společnost Vapur vytvořila komunitní program s názvem Drops of Hope. Vapur® se v partnerství s podobnými společnostmi a organizacemi usiluje o to, aby se jednorázové láhve staly minulostí a čistá voda byla přístupnější než kdykoliv předtím. Vapur prostřednictvím Drops of Hope každoročně daruje tisíce lahví charitativním skupinám po celém světě.

Nejprodávanější

Hydrovak Vapur Shades Cool Grey 500 ml
 
277 Kč / ks
Pipe kit new layout
530 Kč / ks
1937
Hydrovak Vapur Incognito Flask Grey 300 ml
277 Kč / ks
1916
Hydrovak Vapur Incognito Flask Teal 300 ml
277 Kč / ks
1917
Hydrovak Vapur Wine Carrier Maroon 750 ml
430 Kč / ks
1918
Hydrovak Vapur DrinkLink Trinksystem 1500 ml
914 Kč / ks
1940
10 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení