Medela

Už od roku 1961 zpříjemňuje švýcarská značka Medela ženám období mateřství. Klade velký důraz na zdravotnický výzkum, na jehož základě vyvíjí a zavádí na trh vlastní produkty. Díky své kvalitě a jedinečnosti patří mezi světové lídry. Do svých řad přijímá pouze kvalifikovaných pracovníků, kteří neustále procházejí dalším vzděláváním. Dbá na kompletní servis a exluzivně péči o zákazníky. MEDELA AG je světovým výrobcem odsávacích systémů. Zakladatelem této švýcarské společnosti je majitel pan Olle Larsson. Při jejím vzniku v roce 1961 šlo o malou rodinnou firmu. V roce 1965 byla společnost transformována na akciovou společnost se zaměřením na výzkum, vývoj a výrobu zdravotnických odsávacích systémů - chirurgických odsávaček tělesných tekutín.Následne rozšíření jejích ustanovení i na pomůcky a odsávačky pro kojící matky. Postupem času se společnost vypracovala na globálního výrobce technologicky vyspělých produktů a svou působnost na světovém trhu posílila zakládáním vlastních dceřiných společností. V současnosti má Medela již 18 poboček v Evropě, Severní Americe a Asii. Své produkty distribuuje ve více než 100 krajinách.Kľúčovým aspektem světového úspěchu společnosti Medela je zaměření se na výzkum, kvalitu a jedinečnost odsávacích systémů. V rámci výzkumu spolupracuje s globálními klíčovými představiteli a vědci, univerzitami, nemocnicemi a zdravotnickými pracovníky po celém světě. Velký důraz klade na pravidelnou komunikaci se svými autorizovanými distributory, kteří jsou spojovacím článkem mezi uživateli a výrobcem. Snaží se pružně reagovat na podněty konečných uživatelů v rámci zkvalitnění jak produktů, tak poskytovaných služeb a péče o zákazníky.

 

Nezbytnou součástí úspěchu je i neustálé sledování trendů designů ve spojení funkčnosti a praktičnosti s krásou. Odměnou za tuto velmi důležitou činnost je již několik mezinárodních ocenění za design, které Medela získala.

Nejprodávanější

medela flasa softcup
Novinka
990 Kč / ks
2825
Láhev s dudlíkem Medela - 150 ml (dudlík S)
Novinka
240 Kč / ks
2837
medela cumlik k flasi
Novinka
200 Kč / ks
2831
medela flasa specialneeds
Novinka
305 Kč / ks
2820
medela cumlik k flasi jednorazovy
Novinka
38 Kč / ks
2841
medela flasa specialneeds
Novinka
355 Kč / ks
2819
9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení