MyBottle Příběh


Mé jméno je Mário Baldovský a spolu s mým bratrem Lukášem a jeho přítelkyní Dominikou provozujeme e-shop MyBottle™, ve kterém naleznete široký výběr originálních lahví a doplňků od renomovaných světových výrobců.

S myšlenkou přinést na slovenský trh něco ekologického a zároveň být originální jsme si začali pohrávat v roce 2019. Po nesčetných množstvích debat a nápadů, jsme vždy narazili na to, že už před námi někdo s podobným nápadem přišel a ocitali jsme se opakovaně ve slepé uličce.

 

Na začátku byl šejkr


Naše původní myšlenka, ještě dříve než vznikla naše stránka, byla přinést na slovenský trh zdravotně nezávadné a kvalitní personalizované šejkru. Při hledání toho správného dodavatele jsme ale zjistili, že na našem trhu chybí nejen personalizované šejkry, ale jakékoli jiné kvalitní zdravé láhve, ať už do fitka, do přírody, do práce, pro děti nebo pro volný čas.

 

Aby si každý, našel svou láhev


Po několikaměsíčním hledání kontaktů na výrobce a dodavatele jsme neustále naráželi na další a další špičkové designérské světové společnosti, které se věnují výrobě zdravotně nezávadných lahví. Ty nám učarovaly natolik, že jsme se je rozhodli dotáhnout na Slovensko a založit první e-shop, ve kterém seskupíme široký výběr originálních lahví a doplňků od těchto renomovaných světových výrobců.

„Produkty v našem eshopu pečlivě vybíráme, přizpůsobujeme je současným trendům i poptávkám našich zákazníků. Záleží nám na tom, abys u nás uměl vybrat láhev opravdu každý.“

Spolupracujeme s dlouholetými a udržitelnými světovými společnostmi, které přinášejí na trh technologicky i materiálově pokročilé láhve. Všechny produkty, které nabízíme, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů, s ohledem na kvalitní zpracování a nadčasový design, čímž se přirozeně stávají i vaším stylovým doplňkem.

Produkty, které naleznete na MyBottle™ nakupujeme přímo od výrobců, resp. jejich oficiální zástupce, čímž se snažíme snížit uhlíkovou stopu na nezbytné minimum.

„Záleží nám na životním prostředí, proto se řídíme heslem #byťekojesmart.“

Ať už se rozhodnete koupí kvalitní originální láhve potěšit sebe nebo obdarovat blízkého člověka, přispíváte tím ke zdravějšímu životnímu stylu a díky špičkovým materiálům, ze kterých jsou láhve vyráběny i ke udržitelnějšímu životnímu prostředí.

 

PS: Uděláte nám obrovskou radost, pokud nám zanecháte hodnocení na Google.

 

Najdete nás i na sociálních sítích Instagram, Facebook a Linkdin.

 

DĚKUJEME!

Mário, Lukáš a Dominika. :)

Zpět do obchodu