Náš příběh

Mé jméno je Mário Baldovský a spolu s mým bratrem Lukášem a jeho přítelkyní Dominikou provozujeme e-shop, ve kterém najdeš široký výběr originálních lahví a doplňků od renomovaných světových výrobců.

S myšlenkou přinést na slovenský trh něco co nám tu chybí jsme si začali pohrávat v roce 2019. Po nesčetných množstvích debat a nápadů, jsme vždy narazili na to, že už před námi byl někdo s podobným nápadem a ocitali jsme se opakovaně ve slepé uličce.

Naše původní myšlenka, ještě dříve než vznikla tato stránka, byla přinést na slovenský trh personalizované šejkru. Při hledání toho správného dodavatele jsme ale zjistili, že na našem trhu chybí nejen personalizované šejkry, ale jakékoli jiné kvalitní láhve, ať už do fitka, do přírody, do práce, pro děti, nebo pro volný čas.

Po několikaměsíčním hledání kontaktů na výrobce a dodavatele jsme neustále naráželi na další a další špičkové designérské světové společnosti, které se věnují výrobě zdravotně nezávadných lahví. Ty nám učarovaly natolik, že jsme se je rozhodli dotáhnout na Slovensko a založit první e-shop ve kterém sezkoupíme široký výběr originálních lahví a doplňků od těchto renomovaných světových výrobců.

Sortiment v našem e-shopu je pečlivě vybírán a přizpůsoben tak, aby si u nás umělo najít svoji láhev široké spektrum aktivních lidí.

Spolupracujeme s dlouholetými a udržitelnými světovými společnostmi, které přinášejí na trh technologicky i materiálově pokročilé láhve. Všechny produkty které nabízíme, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů s ohledem na kvalitní zpracování a nadčasový design, čímž se přirozeně stávají i Vaším stylovým doplňkem.

Produkty, které naleznete na našich stránkách nakupujeme přímo od výrobců, resp. jejich oficiální zástupce, čímž se snažíme snížit uhlíkovou stopu na nezbytné minimum.

Ať už se rozhodneš koupí kvalitní originální láhve potěšit sebe nebo obdarovat blízkého člověka, věříme, že přispíváš ke zdravějšímu životnímu stylu a díky špičkovým materiálům, ze kterých jsou láhve vyráběny i udržitelnějšímu životnímu prostředí.

 

PS: Uděláš nám obrovskou radost pokud nám zanecháš hodnocení na Google

Najdete nás i na sociálních sítích Instagram, Facebook a Linkedin.

 

DĚKUJEME Mário, Dominika a Lukáš. :)