Sklenice na prosecco RONA SWAN Prosecco 6 ks - 320 ml

Rona Select je sklo pro široké použití od ochutnávky vín a degustace nápojů po běžné domácí účely.

Skladom
Kód: 3431
Značka: RONA
450 Kč / balenie 371,90 Kč bez DPH
Kategorie: RONA®
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 300 ml

Sklenice na prosecco RONA SWAN Prosecco 6 ks - 320 ml

Rona Select je sklo pro široké použití od ochutnávky vín a degustace nápojů po běžné domácí účely. Rona sklenice na víno a Kalichy na víno pro gastronomické provozy.

 

SWAN - mušelín

Tenoučký, lehounký, přitažlivý a jedinečný. Takový je Swan. Elegance ve vínovém segmentu předurčuje tuto kolekci stát se významnou součástí vinných ochutnávek nebo skvělým darem pro ty, kdo mají rádi dokonalost. Linie obsahuje také tumbler a karafu. Toto sklo nepotřebujete vidět, musíte jej zažít.

 

SKLO NA SEKT A PROSECCO VYUŽÍVÁ PERLIVÝ BOD

Tzv. perlivý bod má využití výhradně u šumivých vín. U tichých vín se přítomnost perlivého bodu v kalichu nemůže projevit. Perlivý bod je drobné zdrsněné místo, obvykle ve středu dna kalicha, které dodá působivý efekt právě u šumivých vín, kdy se perlivost nápoje nerozprostře rovnoměrně v celém objemu kalicha, ale koncentruje se právě v oblasti perlivého bodu. Ten přitahuje kysličník uhličitý obsažený v perlivých nápojích a eliminuje perlení v jiných částech kalíšku. Výsledný efekt tenkých řetízků bublinek stoupajících ze dna kalíšku směrem k hladině je velmi esteticky působivý a podtrhuje optický vjem ušlechtilého nápoje v ušlechtilém skle. Násobením a rozmístěním perlivých bodů, například po obvodu dna šampaň misky (champagne saucer), lze dosáhnout ještě zajímavějšího vyznění.

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 320 ml
  • Výška: 246 mm
  • Průměr v nejširším místě: 76 mm
  • Balení: 6 ks
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu