Sklenice na sekt RONA BALLET Flute 4 ks - 310 ml

Set sklenic na sekt RONA z kolekce Ballet Flute  se skládá ze 4 ks. 

Sklenice na sekt RONA má  objem 310 ml a je vyroben z bezolovnatého křišťálového nápojového skla.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 3308
Značka: RONA
380 Kč / balenie
Kategorie: RONA®
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 300 ml

Sklenice na sekt RONA BALLET Flute 4 ks - 310 ml

Sklenice na šumivé víno Rona jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla, které se vyznačuje vysokým leskem a kvalitou strong. Pohár na sekt má objem 310 ml a balení obsahuje 4 ks. 

Kolekce Ballet

Kolekce Rona Ballet se vyznačuje jemností a elegancí. Sklenice z této kolekce jsou příznačné štíhlou taženou nohou, čili je z jednoho kusu, což zajišťuje větší odolnost. Má pevnou základnu, tzn. děnko podle přesných technických parametrů. Příznačná je také svým moderním zúženým spodním tvarem kalicha do tvaru "V". 

Kvalitní materiál - zaručený lesk

Značka Rona je jedním z největších a předních výrobců bezolovnatého křišťálového nápojového skla. Díky špičkovým technologiím výroby, materiálu a použití vzácného prvku nejvyšší kvality erbie mají produkty brilantní lesk a čirost bez mléčného povlaku.

Perlivý bod sklenice

Slyšeli jste už o tom, že sklenice může mít perlivý bod? Takový bod mají sklenice určené pro šumivá vína. Jedná se o drobné zdrsněné místo obvykle uprostřed, kdy se perlivost nápoje koncentruje právě v oblasti perlivého bodu. 

Ten přitahuje kysličník uhličitý obsažený v perlivých nápojích a eliminuje perlení v jiných částech sklenice. Výsledný efekt je tenký řetízek bublinek stoupajících ze dna kalíšku směrem k hladině.

Využití v domácnostech iv gastronomických zařízeních 

Skleněné výrobky Rona mají široké využití od ochutnávky vín a degustace přes podávání nápojů v gastronomických zařízeních až po běžné využití v domácnostech. 

Detaily produktu:

  • Celkový objem: 310 ml
  • Výška: 250 mm
  • Průměr: 70 mm
  • Balení: 4 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu