Sportovní láhev na vodu s binchotanem BLACK+BLUM eau good duo - šedá/modrá 700 ml

Sportovní láhev s tradičním japonským binchotanovým filtrem BLACK+BLUM Eau Good Duo je vyrobena z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu bisfenolu A - BPA). Binchotanová tyčinka se do láhve umísťuje tak, že láhev stlačíte a roztáhnete - tyčinka je pak opřena jedním koncem o dno láhve a druhým zapadne do tvarovaného výčnělku.
Bez binchotanového filtru můžete láhev EAU GOOD Duo užívat jako běžnou sportovní láhev. Do láhve pak můžete přidávat například. i kousky ovoce k dochucení vody. Infuzní mřížka, která je součástí šroubovacího víčka, zajistí, že se kousky ovoce nedostanou k hubičce láhve a nezabrání tak pití.

Skladom
Kód: 3078
Značka: BLACK+BLUM
559 Kč / ks 461,98 Kč bez DPH
Kategorie: BLACK+BLUM®
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: průhledná, šedá, modrá
Materiál: plast
Objem: 700
Termo: ne
Uživatel: muž, žena, unisex
Vhodné pro: voda
Vhodné pro horké nápoje: ne

Sportovní láhev na vodu s binchotanem BLACK+BLUM eau good duo - 700 ml

Láhev EAU GOOD Duo a všechny její součásti lze mít v myčce. Na rozdíl od běžných sportovních lahví je láhev EAU GOOD Duo kompletně rozebíratelná a všechny díly snadno čistitelné.

 

Vlastnosti produktu:

 • Celkový objem: 700 ml
 • Hmotnost balení: 220 g
 • Rozměry: 82 mm x 82 mm x 242 mm
 • Balení 1ks.
 • Dodávané binchotany jsou již umyty a připraveny ihned k použití.
 • Binchotan nikdy nečistěte saponátem nebo mýdlem.
 • Binchotan užívejte pouze s čistou kohoutkovou vodou.
 • Nepoužívejte v ochucených nápojích nebo džusech!
 • Pokud budete čistit láhve a karafy, binchotan vždy vyjměte.
 • Vařící voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty.
 • Případné drobné částečky a úlomky dřevěného uhlí plovoucí ve vodě můžete bez obav spolknout.
 • Tablety aktivního uhlí jsou předepisovány k léčbě průjmů, trávení a nadýmání.

Binchotana BLACK+BLUM

Japonský Binchotan byl inspirací pro Dana Blacka a Martina Bluma z londýnského designového studia BLACK+BLUM, které produkuje výrobky inspirované japonskou kulturou (bento).
Pro svoji značku navrhli kolekci lahví a karaf s francouzsko-anglickým názvem – Eau Good. Jejich „Dobrá voda“ využívá tradiční japonskou filtraci binchotany z vlastní certifikované produkce (binchotan).

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM jsou vyráběny ve velikosti vhodné pro použití v lahvích Eau Good. Můžete je ale použít s jakoukoli lahví, karafou nebo hospůdkem. V případě skleněných nádob nejprve naplňte nádobu kohoutkovou vodou a do plné nádoby binchotan opatrně vložte. Nikdy binchotan nevhazujte z výšky (tyčinka je těžká a tvrdá a mohlo by dojít k poškození skla). Do plastových (tritanových) lahví Eau Good nejprve vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby se binchotan v láhvi pevně usadil) a následně nalijte vodu.
Pro snadnější použití jsou dodávány i binchotany se stabilizačním nerezovým drátkem, který zajistí pevné usazení binchotanu v jakékoli nádobě bez rizika jeho vypadnutí při rozlévání vody (binchotan s drátkem).

Více informací o binchotanu - jeho účincích a vlastnostech si můžete přečíst i na našem blogu v článku Binchotan - černé uhlí s hodnotou zlata.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu