Svačinový box black+blum steel appetit - modrý 1000 ml

Perfektně těsnící nádoba určená nejen pro přepravu svačin a lehkých poledních jídel - nový nerezový BLACK+BLUM Steel Lunch Box.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 3122
Značka: BLACK+BLUM
1 079 Kč / ks 891,74 Kč bez DPH
Kategorie: Dózy na jídlo
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 1000
Položka byla vyprodána…

Svačinový box black+blum steel appetit - 1000 ml

Perfektně těsnící box na svačiny určená nejen pro přepravu svačin a lehkých poledních jídel - nový nerezový BLACK+BLUM Steel Lunch Box. Svačinový box bez víčka můžete využít také k připravení jídel v troubě, misku včetně víčka pak k uskladnění jídel v chladničce.Perfektně těsnící box na svačiny určená nejen pro přepravu svačin a lehkých poledních jídel - nový nerezový BLACK+BLUM Steel Lunch Box. Svačinový box bez víčka můžete využít také k připravení jídel v troubě, misku včetně víčka pak k uskladnění jídel v chladničce.

Svačinový box je vyrobena z kvalitní oceli 304/18-8. Těsnění, vzduchový ventil a stahovací pásek jsou ze silikonové pryže.Box na svačiny je dodáván včetně nerezové vidličky a odnímatelné vnitřní dělící příčky.Silikonový ventilek ve víčku nádobky usnadňuje její otevření. Ventilkem vpustíte do nádobky s přisátým víčkem vzduch. Nádobku poté opatrně (pozor na tekutý obsah) otevřete tahem za okraj víčka.

Nerezový box na svačinu není určen k ohřevu v mikrovlnné troubě.

 

Čištění:

Svačinový box is přihrádkami je možné mýt v myčce. Víčko se silikonovým těsněním a ventilem a silikonový pásek omývejte pouze ručně.


Vlastnosti produktu:

  • Objem: 900 ml 
  • Hmotnost: 500 g
  • Rozměry: 200 mm x 150 mm x 65 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu