Ideální dárek pro muže? Ano, existuje

 

Vánoce přicházejí a vy máte opět tentýž problém jako každý rok? U nás najdete dárek pro opravdu každého. Ať už potřebujete dárek pro náročného muže, hravé dítě nebo maminku na mateřské.

Dárek pro muže?

Vybrat dárek pro muže může být někdy opravdu pořádný oříšek. Tento článek vznikl přesně z tohoto důvodu. Beznadějné hledání milého dárku, který nebude hloupostí pro mužské osazenstvo. Dáme vám pár skvělých tipů na opravdu hodnotné dárky, kterými neurazíte žádného pána.

Stále na cestách

I vaše polovička stráví během pracovního dne většinu času na cestách? Co takhle mu cestování zpříjemnit?

Znáte to, čas a chuť na kávičku s sebou. Jenže jednorázové kelímky na pumpách často v autě vytečou, příp. v nich nápoj nevydrží teplý dostatečně dlouho a kdo by chtěl pít studenou kávu, že?

Cestovní termohrnky jsou proto skvělým dárkem. Pro náročné doporučujeme termohrnek Equa, který udrží nápoj teplý až do 4 hodin a je zcela uzavíratelný a nehrozí vylití tekutiny.

Termohrnek EQUA Cup Black, 300 ml

Novinkou je skládací hrnek Lekué, který po dopití jednoduše sundáte. Nemusíte se bát ani opaření či špatného uchopení hrníčku, protože má velmi praktické ouško na držení.

                                     Skládací termohrnek Lékué Mug To Go - šedý 350 ml  Skládací termohrnek Lékué Mug To Go - šedý 350 ml poskládaný

Pan elegán

Náročný muž, který si potrpí na kvalitní a hezké věci? Žádný problém.

Samočistící láhev LARQ Monaco Blue 500 ml

S první samočisticí lahví na světě určitě neuděláte krok vedle. Díky patentované UV-C LED technologii PureVis™ láhev zničí více než 99% biologických kontaminantů, takže pijete zdravotně mnohem bezpečnější a hlavně chutnější vodu. A navíc vypadá opravdu luxusně.

Další velmi oblíbenou a výborně vypadající alternativou je láhev memobottle. Unikátní svým designem „knihy“. Je velmi lehounká. K láhvi lze dokoupit i originál memobottle stojan, takže je výbornou volbou jak do kanceláře, tak do tašky, protože nezabere moc místa.

Láhev na vodu memobottle A6 - 375 ml a stojan na memobottle láhev bílý

Milovník sportu

Máte doma typ muže, který je milovníkem sportu? Rád seběhne před nebo po práci do posilovny, na kolo nebo si jen tak zaběhat? Tyto sportovní láhve si zamiluje. Propracovaný design, detaily, které ocení každý sportovec a špičková kvalita.

 

                                       Blenderbottle šejkr sportmixer - black 828ml  blenderbottle sportmixer šejkr/sportovní láhev - detail otvoru pro pití

 

Šejkr Sportmixer Twist od americké značky BlenderBottle je zárukou té nejvyšší kvality. Otvor na pití otevřete jednou rukou pootočením víčka, což je ideální, když si potřebujete být jistý, že se vám obsah láhve opravdu nevylije.


Nám se na tomto šejkru nejvíce líbí vychytávka, kterou ozvláštnili otvor k pití. Je jakoby „vystlaný“, což znamená, že když z láhve pijete, rty se nedotýkají žádné ostré hrany.

Šejkr BlenderBottle ProStak Ocean Blue 650 ml

Blenderbottle ProStak je klasický šejkr, který vlastně není úplně klasický. Kromě toho, že nemá klasickou „mřížku“ ke šlehání, ale míček tvz. BlenderBall, která vám vyšlehá protein mnohem více do hladka,zespodu zabudované nádobky na proteinový prášek, drobný snack nebo jiné doplňky výživy.

nádobky do Šejkru BlenderBottle ProStak

Ty jsou skvělým pomocníkem, například. balíte-li se již ráno a hned po práci jedete na trénink. Pokud v jiný den víte, že nic z toho nebudete potřebovat, jednoduše nádobky odšroubujete a máte samostatný, plně funkční, šejkr.

Milovník turistiky a adrenalinu

Hydratace během turistiky je velmi důležitá a pro toto hobby musíte mít opravdu funkční výbavu.

Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel Black 700 ml

Absolutní jednotkou je v tomto odvětví značka LifeStraw, která nabízí všechny důležité funkce v jednom. Filtrace, termoizolační vlastnosti a vysoká odolnost. Přesně takto bychom uměli popsat filtrační láhev LifeStraw Go Stainless Steel.

Nerezová termo filtrační láhev LifeStraw Go Stainless Steel Blue 700 ml

Díky 2-stupňové filtraci můžete pít vodu z jakéhokoli zdroje. Tím, že se voda v láhvi přefiltruje, vznikne zcela zdravotně nezávadná voda, kterou můžete bezpečně pít.

Potřebujete něco lehšího a zpratnějšího? Pak je ideální volbou skládací láhev (hydrovak) LifeStraw Peak Squeeze Bottle. Po dopití vyjmete filtr a jednoduše ji stočíte. Obrovskou výhodou je, že i tento model má zabudovaný 2-stupňový filtr.

Hydrovak LifeStraw Peak Squeeze Bottle - grey 650 ml

Pokud hledáte ještě něco menšího, tou pravou volbou pro vás bude cestovní osobní filtr cestovní filtr na vodu LifeStraw Personal, který se používá jako "brčko" a pijete přes ni vodu přímo z vodního zdroje.

Cestovní filtr na vodu LifeStraw Personal - Blue

6 kritérií ideálního dárku, nebo nad čím se zamyslet před koupí

Než se rozhodnete kohokoli obdarovat, mějte na paměti těchto 6 kritérií ideálního dárku. Pomohou vám při výběru a můžete si být jisti, že pokud váš dárek bude tato kritéria splňovat zaručeně potěší.

Dárek by měl být:

  • originální – aby mile překvapil,
  • praktický – aby měl využití,
  • kvalitní – aby dělal dlouho radost,
  • neměla by to být zbytečnost – aby neskončil v poličce,
  • exkluzivní – abychom darovanému dali najevo, že pro nás hodně znamená,
  • nemusí být nutně drahý – aby to nezruinovalo náš rozpočet.

Neumíte se rozhodnout a potřebujete poradit, který z našich produktů by byl vhodný pro vámi obdarovávanou osobu? Velice rádi vám poradíme. Napište nám na info@mybottle.cz a spolu vybereme! :)

Zpět do obchodu