Máme vlastní sklad

I vám dokáže dlouhé, několikadenní až týdenní, čekání na vaši objednávku z eshopu pokazit celou radost z vašeho nákupu? Protože nám ano!

Zkontrolovat produkt – zabalit – předat kurýrovi

Proto jsme si při zakládání našeho eshopu jasně stanovili, že chceme, aby našim zákazníkům dorazila jejich objednávka, v co nejkratším možném čase.

mybottle máme vlastný sklad balenie objednávok

A jak toho docílíme? Tím, že všechny produkty na našem eshopu máme fyzicky na skladě, což nám umožňuje je hned jak přijde vaše objednávka – zkontrolovat, zabalit a předat přepravní společnosti, aby byl váš balíček, co nejdříve u vás.

Obrovskou výhodu vlastního skladu vidíme také v tom, že produkty máme, jak se říká, hned po ruce. Pokud zákazníkovi nestačí informace z fotek, videí nebo z popisu produktu, jednoduše nás kontaktuje s konkrétním detailem, který jej zajímá. Umíme produkt chytit a zjistit, co chce zákazník o produktu vědět a dát mu tak 100% správnou odpověď.

Z pronajatého skladu do vlastního ekologického prostoru

Nejprve jsme si prostory skladu pronajímali. V roce 2023 jsme zvedli laťku ještě výše a rozhodli jsme se postavit si náš vlastní sklad. Ten je navíc poháněn elektrickou energií získávanou z fotovoltaického zdroje, čímž se také snažíme přispět k vyšší udržitelnosti a také v tomto směru jít ekologičtější cestou.

MyBottle v prvom sklade

                                                 MyBottle v našem prvním skladu

Zpět do obchodu