Zastavte čas s kvalitní termoláhví!

Průměrný dospělý Čech učiní během dne asi 35 000 rozhodnutí. Začíná to v momentě, kdy se vzbudíme. Pospím si, nebo si dám rychlou sprchu? Mám chuť na sladkou snídani, nebo raději na slanou? Na kávu nebo na čaj? Ups! To už nestíhám! V tomto momentě přichází na řadu skvělý nápad – vezmu si svůj oblíbený nápoj s sebou… Saháte po termoláhvi z MyBottle a to nejlepší rozhodnutí je na světě! :-)

Zda je zima či léto - pitný režim je na prvním místě

Je všeobecně známo, že člověk by měl denně vypít dva až tři litry tekutin. V aktuálním zimním období se vám sice může zdát, že jste žízniví pomálu, nic to však nemění na skutečnosti, že tělo je třeba hydratovat jak v zimě, tak v létě. V chladném počasí pohladí duši zejména teplý nápoj, který však v obyčejné plastové láhvi nebo v hrnku teplý dlouho nezůstane, efekt je tedy nulový. Naopak, v horkých letních dnech by vás zas vzkřísila dobře vychlazená limonáda nebo osvěžující čistá voda s ledem. Jak toto dilema vyřešit a mít přitom nápoj v požadované teplotě vždy po ruce? Velmi jednoduše – na to jsou přece termoláhve!

 

 

lifestraw termoflasa tmavomodrá

S termolahví zastavíte čas a chráníte přírodu

Kvalitní termoláhve z MyBottle díky svým skvělým izolačním vlastnostem udrží teplotu nápoje na stejné hodnotě celé hodiny, proto se nemusíte bát nepříjemného překvapení v podobě vlažné kávy nebo příliš teplé limonády. V zásadě platí, že čím větší termoska, tím déle zůstane stabilní teplota nápoje. Díky záruce kvality od renomovaných světových výrobců si můžete být jisti, že z naší termoláhve se do vašeho nápoje nebudou uvolňovat žádné škodlivé látky, toxiny, pachy ani aroma. Lahve z nerezavějící oceli mají nepřekonatelnou životnost a nezpůsobují přírodě ekologické problémy. Zabito dvě mouchy jednou ranou!

 

Jaké jsou výhody termolahví?

  • V první řadě jsou bezpečné, neobsahují totiž BPA, PVC ani ftaláty, které mohou zapříčinit různé zdravotní potíže. Proto je termoláhev pro vás velmi chytrou a v neposlední řadě i „zelenou“ volbou.

  • Jsou jednoduše omyvatelné a využitelné donekonečna – v případě potřeby je lze mýt i při vysokých teplotách nebo v myčce.

  • Stylové, udržitelné a snadno recyklovatelné. Nemusíte se bát, že způsobíte újmu životnímu prostředí – právě naopak, ušetříte ho každým jedním douškem, protože vyžadují méně zdrojů a méně energie.

  • Udržují plísně a bakterie na uzdě. Kromě toho, že termoláhve jsou bez chemikálií, odolávají rzi, korozi a skvrnám, pokud jsou dobře navrženy, nedají šanci plísním ani bakteriím.

joseph joseph termoflasa

 

Láhev, kterou musíte mít!

Alespoň jednu pořádnou termoláhev by měl vlastnit každý z nás. Ať už ji budete využívat doma, při sportovních aktivitách, v práci, ve škole, v přírodě, nebo na procházce… Důležité je, aby byla z kvalitních materiálů. Ty naše jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, která udrží obsah chladný 24 hodin a horký až 12 hodin, přičemž dbáme také na kvalitní zpracování a nadčasový design, čímž se přirozeně stávají i vaším stylovým doplňkem. A to jste ještě možná neviděli naši hravou a nadčasovou kolekci Lund London®!

 lund london termoska

 

Každý výrobek společnosti Lund London je ručně dotvořen. Ať už se jedná o láhve, nerezové brčka, nebo čistící kartáče, můžete si být jisti, že váš výrobek je precizně a pečlivě opracován. Termoláhev Lund London si také můžete libovolně přizpůsobit – krásné a zábavné originální víčky si můžete vyměňovat podle aktuální nálady. Bez jakýchkoli slov tak můžete dát světu najevo, jak se cítíte! :)

 

To nejlepší na závěr

Zakoupením této láhve na našem e-shopu navíc přispějete iniciativě Ecologi Earth, která za každý prodaný produkt Lund London vysadí jeden strom. I díky vám a MyBottle se nám v roce 2021 podařilo vysadit téměř 1000 nových stromů. Děkujeme, že společně děláme tento svět lepším místem!

Autor: 

Kristína Repková

 

 

Zpět do obchodu