Jak si nejlépe vybrat šejkr, který vyhoví vašim potřebám?

Není šejkr jako šejkr. Možná si myslíte, že jeden typ šejkru by uspokojil potřeby každého uživatele. Avšak i zde platí pravidlo sto lidí sto chutí, každému vyhovuje jiná velikost, materiál, design a praktické prvky. Důležitá je také kvalita a funkční prvky, aby se vám nestalo to, že si zašpiníte váš oblíbený kousek oblečení nebo v horším případě celou tašku


V tomto článku se vám pokusíme přiblížit různé druhy šejkrů, abychom vám pomohli vybrat si z naší nabídky ten správný, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.

 

Termo šejkry pro uchování nápoje v chladu

Nerezové termo šejkry mají široké využití, jsou ideální pro uchovávání vody, šťáv nebo proteinových koktejlů v chladu po celý den. Během horkých letních dnů je tento typ šejkru dobrým společníkem, který nabídne osvěžení v každé situaci. Takto si můžete svůj oblíbený nápoj vychutnat naplno kdykoli během dne.

 nerezový shaker blenderbottle

Šejkry s originálním designem

Jste velkým fanouškem Marvelu, vtipných obrázků nebo Ironmana? Nebo se jen chcete odlišit designem od ostatních? V tom případě si můžete vybrat z široké nabídky Marvel šejkrů. V nabídce naleznete originální šejkry v různých barvách, designech a objemech.

marvel šejkr blenderbottle

Skleněné šejkry nejen pro milovníky jógy

Tento typ šejkru je vhodný pro lidi, kteří upřednostňují pití ze skla. Skleněné šejkry jsou vysoce odolné vůči zápachu a skvrnám. Láhev je zasazena do ochranného silikonového obalu a disponuje dvěma otvory, jeden je k pití a druhý širší skleněný otvor slouží pro snadné přidávání doplňků nebo ledu. Šejkry mají čistý elegantní design a na hodině jógy s tímto typem určitě zabodujete.

joga protein šejker blenderbottle

Klasické šejkry za nízkou cenu

Pokud máte rádi ověřenou klasiku za dostupnou cenu, nejlepší volbou je pro vás Šejkr BlenderBottle Original Classic. Tento model je nejprodávanějším šejkrem na trhu. Je velmi oblíbený a můžete si vybrat ze spousty barevných provedení. Nabízí mnoho výhod, jako je zaoblená spodní část pro lepší míchání, zmodernizovaný design a nepropustné těsnění. Díky širokému otvoru se do něj snadno přidávají přísady a svým tvarem pasuje do většiny držáků v autech.

 Blenderbottle šejkr na protein classic

Mini šejkry

Mini šejkry jsou vhodné pro lidi, kteří potřebují ušetřit místo. Šejkry o objemu 300 ml se jednoduše vejdou do batohu, cestovní tašky, ale také do kabelky a kvalitní těsnění zaručí, že se vám nápoj v tašce nevylije. Výhodou je, že se vejdou i do myčky nádobí.

Mybottle šejkr 300ml

Šejkry s integrovaným systémem dóz

Pokud si zvyknete balit protein a jiné doplňky na později, nenajdete lepší řešení než tento typ šejkru. Láhev je doplněna dvěma do sebe zapadajícími nádobami s víkem, které se připojují a odpojují. K dispozici je dokonce i tácek na pilulky, který se úhledně vejde do víčka nádoby a poskytuje dokonalé místo pro vitamíny. Tyto šejkry jsou velmi praktické, zvláště pokud chodíte trénovat po práci nebo po škole. V dózách si můžete uchovat proteinový prášek nebo doplňky po celý den a vydělat si je až po tréninku.

 šejkr se zásobníkem Blenderbottleblenderbottle šejkr se zásobníkem

 

Prémiové šejkry

Pokud jste fanouškem novinek a inovací, prémiové šejkry jsou jednoznačně určeny pro vás. Jejich design v efektním a elegantním provedení vám umožní pohodlné uchopení pro pevné držení v jedné ruce. Nabízejí řadu výhod, jako je bezpečné nepropustné víko, sklopné ouško pro snadné přenášení a šlehací míček BlenderBall, který zajistí dokonale hladké vyšlehání vašeho nápoje.

 blenderbottle hybridný šejker a fľaša na vodu

Koupí vhodného šejkru usnadníte život nejen sobě, ale i přírodě. Kvalitní šejkr můžete na rozdíl od obyčejné plastové láhve používat dlouhodobě a tím šetříte přírodu a z dlouhodobého hlediska i vaši peněženku.

Zapomněli jsme na někoho? Pokud jste se v žádné kategorii nenašli, podívejte se na naši širokou nabídku.

 

Zdroje:

https://blog.blenderbottle.com/the-best-protein-shaker-bottles-for-every-need
https://www.mybottle.sk/sejkre/

 

Autor:

Barbora Knězovčíková

Zpět do obchodu