Pití ze skla je zdravější, chutnější a ekologičtější!

Pokud vám není jedno, co az čeho pijete, a zároveň nekašlete ani na naše těžce zkoušené životní prostředí, jste na tom nejsprávnějším místě. Dejte šanci sklu a vyzkoušejte některou z llahví na vodu od MyBottle. Ptáte se, proč? Odpověď se dozvíte už za chvilku - čtěte dál! 

 sklenená fľaša na vodu lekue

Sklo vs. plast = 1 : 0

Sklo lze recyklovat donekonečna, přičemž jediným kritériem při třídění je jeho barva. Při recyklaci se jednoduše rozdrtí, roztaví a vyrobí se z něho nové produkty. My v MyBottle je nakupujeme přímo od výrobců, resp. jejich oficiální zástupce, čímž se snažíme snížit uhlíkovou stopu na nezbytné minimum.


Co se týče plastových lahví, ty končí buď v oceánech, nebo na skládkách a trvá téměř 450 let, než se zcela rozloží. To už je docela slušná doba, co řeknete? Alarmující přitom je, že podle odhadů plastový odpad převýší do roku 2050 všechny ryby v moři. Jinak, věděli jste, že z 30 druhů plastů existuje jen 7 druhů, které lze recyklovat? Za nás má sklo první bod.

 

Voda ze skla chutná podstatně lépe!

Přesněji, ze skla chutná všechno lépe, ale ta voda…! Skleněná láhev na vodu nejen uchovává její minerály, ale pokaždé, když se rozhodnete osvěžit, se můžete těšit na její vždy čerstvou a lahodnou chuť. Sklo neabsorbuje pachy či chutě jiných nápojů, neobsahuje žádné škodlivé látky, které by se uvolňovaly do vody (například jako BPA u plastů, o kterém se předpokládá, že je zodpovědný za narušení hormonů v těle), a pomůže vám snížit spotřebu plastových lahví, čímž přímo úměrně snížíte i dopad vaší rodiny na životní prostředí. Průměrná čtyřčlenná rodina tak ušetří životní prostředí o přibližně 850 litrových plastových lahvích na vodu ročně. Další bod pro sklo!

 

 fľaša na vodu sklenené blenderbottle

Čištění skleněných lahví je hračka

Skleněné láhve na vodu jsou naprosto nenáročné na údržbu – umyjete je rychle a vždy budou hygienicky čisté. Klidně je můžete šupnout i do myčky nádobí, přičemž nemusíte mít obavy, že roztají nebo jakkoli znehodnotí.

čistiace kefy na fľaše joseph joseph

 

Sklo zajistí stálou teplotu nápoje

Ať už máte rádi dobře vychlazené nápoje, nebo teplé čajíčky – láhev ze skla udrží váš oblíbený nápoj při stabilní teplotě. Nemusíte se tak bát, že budete pít v zimě ledový čaj nebo v létě teplou vodu. Nebo si vzpomeňte na nepředvídatelné podzimní dny, kdy by vám ráno více bodl chutný bylinkový čaj a odpoledne byste se zase rádi osvěžili čerstvou vychlazenou vodou. U skleněných lahví na vodu to není nic nereálného, ​​stačí jen jedna a tatáž láhev – ze skla.

 

Záleží nám na vás i na životním prostředí My v MyBottle nabízíme jen takové produkty, které jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů s ohledem na kvalitní zpracování a nadčasový design, čímž se stávají i vaším stylovým doplňkem, který vám bude okolí závidět…, ale jen do doby, než si nějaký produkt od nás neobjednají také. :) Skleněná láhev na vodu je více přátelská k životnímu prostředí, čili i více trendy. Možná byste to před pár lety neřekli, ale může být skutečně vkusným doplňkem a zároveň skvělý způsob, jak dodržovat pitný režim. Ten je, jak víme, velmi důležitý, vždyť jen dospělý člověk by měl v průměru za den vypít dva až tři litry tekutin, nejlépe neslazených. A teď ruku na srdce, kolik vody jste dnes vypili vy? :) Pokud jste v tomto nepořádnici, možná se polepšíte, když budete hrdým majitelem jedné z našich designových lahví na vodu. U skleněných lahví nám nelze nepochlubit například naší lahví na vodu s krystalem v různých barvách, s uhlíkovým filtrem či s binchotanem.

 

 Joseph joseph fľaša na vodu s binchotánom

 

Pokud jste se na závěr článku rozhodli originálním a trendy produktem potěšit sebe nebo své blízké, vše praktické, krásné a ekologické naleznete na našem webu www.mybottle.cz. Na zdraví! :)

 

Autor: Kristýna Repková

Zpět do obchodu