Svačinový box jsou první krokem k trvalé udržitelnosti

Na ochraně životního prostředí začíná lidem stále více záležet. I malé změny mohou mít velký vliv na svět kolem nás a uvědomuje si to také naše společnost MyBottle. Zajímáme se o životní prostředí a proto při nákupu produktů spolupracujeme jen s trvale udržitelnými světovými společnostmi. Výrobky nakupujeme přímo od dodavatelů, čímž snižujeme snižujeme uhlíkovou stopu. Jak může používání dózy k jídlu přispět k udržitelnosti?

kleankanteen dózy na potraviny

 

Vyměňte jednorázové obaly za kvalitní krabičku na svačinu


Jednorázové obaly zcela zbytečně zahlcují naši planetu nechtěným odpadem. Celé situací se lze vyhnout používáním dóz na jídlo, které jsou jejich skvělou náhradou. Nosit je s sebou můžete kamkoli, prodávají se v různých velikostech a pomohou vám ušetřit rodinný rozpočet.

 

Ušetřete peníze se svačinovým boxem

Peníze můžete s dózami na potraviny ušetřit hned několikrát. Připravte si doma o jednu porci jídla navíc a vezměte si ji s sebou jako oběd do práce. Nejenže ušetříte za stravu v restauraci, ale budete přesně vědět, na jaký oběd se můžete těšit a jaké suroviny jste při jeho přípravě použili. Dózy na jídlo jsou skvělým pomocníkem iv případě, že se snažíte zdravě stravovat.

 

monbento dóza na potraviny malý princ tmavomodrá

Dózy na potraviny nemusíte používat jen na připravené jídlo z domova, ale nosit je s sebou můžete i prázdné. Sejdou se vám například v případě, že potřebujete nedojedené jídlo zabalit a vzít sebou domů. Vyhnout se tak můžete jednorázovým obalům, za které si ve většině případů v restauracích musíte připlatit. Opět pomůžete nejen přírodě, ale i své peněžence.

 

Objevte bohatou nabídku krabiček na svačinu

V našem e-shopu si můžete vybrat z široké nabídky svačinových boxů, které se od sebe liší zejména výrobcem, provedením, velikostí a možností využití. Pro lepší přehled bychom mohli naši nabídku rozdělit do několika kategorií:

  • obědové boxy
  • svačinové boxy
  • svačinové boxy pro děti
  • svačinový box s přihrádkami
  • termosky
  • dózy

Bestsellery jsou jednoznačně obědové a svačinové boxy, které u zákazníků našly své využití. Jsou skvělým společníkem do práce, na výlety nebo dovolené. Dózy na potraviny najdou své využití iu vás doma. Můžete v nich skladovat potraviny a zaručit jejich delší trvanlivost. Mají nekonečné množství využití a jejich kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Dózy na potraviny jsou skvělou náhradou jednorázových obalů a přispívají k trvalé udržitelnosti.

Blackbloom desiatový box na potraviny

Kvalitní dózy na jídlo ocení i vaše děti, kterým do svačinových boxů můžete zabalit chutnou svačinu do školy. Mějte přehled o tom, co vaše dítě ve škole konzumuje a připravte mu zdravou svačinu. Značka MonBento nabízí několik svačinových boxů s dětskými motivy, které si vaše děti zamilují. Výhodou těchto dóz na jídlo je možnost praní v myčce na nádobí a ohřevu v mikrovlnné troubě.

Maminky na mateřské dovolené jistě ocení šikovné termosky, díky kterým mohou mít příkrmy pro své děťátko stále s sebou. Jsou skvělým pomocníkem zejména na cestách a dokážou udržet jídlo teplé nebo studené po dobu několika hodin. Termonádoby však nejsou určeny jen maminkám, ale v různých designech a velikostech jsou dostupné naprosto pro každého.

 

skiphop svačinový termo box pro děti

Vyberte si dózu na jídlo ještě dnes

Rádi vám poradíme s výběrem dóz na jídlo a pomůžeme nalézt tu správnou pro vás. Zakoupit lze také v kombinaci s lahví v pěkném dárkovém setu. Nezapomeňte se podívat i na naši nabídku plastových, skleněných, nerezových inteligentních a filtračních lahví. Mysleli jsme i na domácí mazlíčky, pro které máme v nabídce několik druhů cestovních lahví. Dále jsou dostupné i termohrnky, termosky, šejkry, hydrovaky a láhve na alkohol.

 

Zůstaňte s námi v kontaktu i na našich sociálních sítích – facebooku a instagramu, a neuniknou vám žádné novinky, slevy a ani akce.

 

Autor: Uherková Daša

Zpět do obchodu