Láhev na výrobu vodíkové vody - FLASKA 300 ml

Využijte vodu na maximum. S lahví Flaska obohatíte svoji vodu o vodík a jednoduše tak získáte blahodárné účinky vodíku pro své tělo.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 4202
Značka: FLASKA
3 500 Kč / ks
Kategorie: Inteligentní láhve
Hmotnost: 0.3 kg

Láhev na výrobu vodíkové vody - FLASKA 300 ml

 

Co je FLASKA ak čemu se používá?


Flaska je praktickým pomocníkem k jakékoli sportovní či nesportovní aktivitě. Flaska pomocí speciální membrány uvolňuje z molekul vody prostřednictvím elektrolýzy samostatné molekuly vodíku. Část vodíku je v plynné formě a část vodíku se rozpustí ve vodě. Molekula vodíku se po vypití v těle člověka ihned rozkládá na atomy vodíku, které snadno pronikají do buněk a neutralizuje volné radikály. Po neutralizaci volných radikálů vznikne obyčejná voda, která se z těla vyloučí. Není nic lepšího než zásobit tělo dostatkem „živé vody“ s blahodárnými účinky. Jediné co k tomu potřebujete, je FLASKA a čistá voda z vodovodu.

Voda obohacená o vodík


Voda jako taková je složena z molekuly vodíku obohacené o kyslík. Vodíková voda je zase vodou, která obsahuje rozpuštěné plynné molekuly vodíku. Obsah vodíku ve vodě lze změřit zkušebním roztokem pro kontrolu přítomnosti molekulárního vodíku ve vodě. Plynné molekuly vodíku mají různé terapeutické účinky, rychle pronikají tkáněmi a buňkami a tak se dostanou i do buněčných a nitrobuněčných obalů. Vodík z vody však postupně uniká a po několika hodinách poklesne pod terapeutickou hodnotu. Proto doporučujeme vodíkovou vodu vypít obratem po dokončení cyklu generování vodíku.

 

Blahodárné účinky vodíkové vody

 • antioxidant
  - Vodíková voda má úžasnou schopnost distribuovat své molekuly ve tkáních. Na rozdíl od jiných antioxidantů disponuje výjimečnou vlastností - schopností proniknout až do gelovitého, vnitřního prostředí buňky, tzv. cytosoly. Ionty obsažené ve vodíkové vodě jsou tak maličké, že se dokážou dostat v našem organismu kamkoli a téměř okamžitě.
 • podpora imunity
  - Vodíková voda je 176krát účinnější než vitamín C a svými účinky podporuje lepší obranyschopnost organismu.
 • regenerace po sportu
  - Vodíková voda urychluje regeneraci po sportovním výkonu, působí jako prevence proti poškození buněk, zánětům a nekontrolovatelnému růstu buněk.
 • zvládání stresu
  - Zapomeňte na něj. Vodíková voda ochraňuje tělo i při psychické zátěži a únavě.
 • redukce hmotnosti
  -Blahodárně působí na metabolismus, látkovou výměnu a odbourávání tuků z těla.
 • kosmetické účinky
  - Při vnějším použití poslouží jako prostředek k hydrataci pleti díky snadnějšímu pronikání do pokožky a krve.
 • podpora cévního systému
  - Působí příznivě na elasticitu a mikrocirkulaci cév.
 • dobití energie
  - Molekuly vodíku obsahují vysokou hustotu energie, kterou dokážou ihned distribuovat do každé buňky vašeho těla individuálně.

Pro koho je FLASKA vhodná?

FLASKU může použít kdokoliv. Mladí, staří, lidé se zdravotními problémy, sportovci, či dokonce domácí mazlíčci. Nespotřebovanou vodou dokonce můžete zalít i květiny. FLASKA se může stát vaším společníkem při každodenních aktivitách. Denně se hodí na každý stůl, do každého batohu či kabelky.

Jak na to (návod k použití):

Obohacení vody vodíkem ve FLASKE

 1. Pokud FLASKA není nabitá, nabijte ji přes přidané USB prostřednictvím elektrické sítě či laptopu (nabíjení trvá přibližně 2 hodiny)
 2. Nalijte do FLASKY čistou pitnou vodu z vodovodu nebo balenou neperlivou vodu (objem 0,3L). Doporučená teplota vody je od 20°C do 40°C.
 3. Přišroubujte skleněný víko FLASKY
 4. Stiskněte a podržte tlačítko (cca 3 sekundy), čímž začnete 3 minutový proces generování vodíku. Chcete-li zdvojnásobit dávku vodíku, po 3-sekundovém držení tlačítka stiskněte tlačítko ještě jednou. Při dvojnásobné dávce bude proces trvat 6 minut.
 5. Váš zdravější pitný režim může začít. Nazdraví!

Obohacení balené vody vodíkem

 1. Pokud FLASKA není nabitá, nabijte ji přes přidané USB prostřednictvím elektrické sítě či laptopu (nabíjení trvá přibližně 2 hodiny)
 2. Odkruťte FLASKU od podstavce a přišroubujte k podstavci adaptér na balené vody.
 3. Nasaďte a přišroubujte takto upravený podstavec na kteroukoli PET láhev s neperlivou vodou. Při šroubování můžete podstavec otočit.
 4. Vraťte podstavec nyní již is přišroubovanou PET lahví do původní polohy. Stiskněte a podržte tlačítko (cca 3 sekundy), čímž začnete 3 minutový proces generování vodíku. Chcete-li zdvojnásobit dávku vodíku, po 3-sekundovém držení tlačítka stiskněte tlačítko ještě jednou. Při dvojnásobné dávce bude proces trvat 6 minut.
 5. Svou balenou vodu jste obohatili o vodík. Nazdraví!

FLASKA vydrží nabitá více než 20 cyklů výroby vodíkové vody, což dokáže pokrýt více než 3 dny aktivního zdravého pitného režimu. 1 cyklus vygeneruje až 1200 – 1500 PPB obsahu vodíku.

FLASKA neupravuje vodu, vyrobí vodíkovou vodu a ta má své původní pH i svoji původní mineralizaci. Při pravidelném pití pocítíte její příznivé účinky.

 

Obsah balení:

 • FLASKA z borosilikátového dvojskla
 • Skleněné víko s PP
 • Podstavec se SPE / PEM membránou
 • USB kabel
 • návod
 • dárek: adaptér na balené vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu