Proč si koupit láhev?

Jaké jsou výhody nákupu na MyBottle a proč by sis měl koupit vlastní opakovaně použitelnou láhev?

  • Šetříš peníze:

Podle více studií víš s opakovaně použitelnou lahví za jeden jediný rok ušetřit více než 300 Eur. Investice do opakovaně použitelné láhve se ti vrátí už za pár týdnů.

 

  • Šetříš přírodu:

Koupí opakovaně použitelné láhve eliminuješ používání jednorázových plastů, pomáháš snižovat množství CO2 ve vzduchu, a také znečišťování naší planety.

 

  • Budeš konečně dodržovat pitný režim:

Nevěříš? Existují studie, které zjistily, že pokud jsi už koupil vlastní láhev, tvé svědomí (a úcta k penězům) ti nedalo nechat ji jen tak odpočívat, a tak ji budeš používat. Dobře, možná takové studie neexistují, ale dává to logiku ne? :D

 

  • Přispíváš ke zdravějšímu životnímu stylu:

Je vědecky dokázáno, že dodržování pitného režimu je jedna z nejdůležitějších a zároveň nejjednodušších věcí, které můžeš pro sebe a své zdraví udělat. Nevěříš? Přečti si o tom víc v našem blogu.

 

  • Hezký designový doplněk:

Spolupracujeme s dlouholetými a udržitelnými světovými společnostmi, které přinášejí na trh technologicky i materiálově pokročilé láhve. Všechny produkty, které nabízíme, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů s ohledem na kvalitní zpracování a nadčasový design, čímž se přirozeně stávají i tvým stylovým doplňkem.

 

  • Část z tvého nákupu jde na dobrou věc:

Díky partnerstvím v různých environmentálních neziskových organizacích a ekologických projektech, (1% for the Planet., Ecologi, org, Giving Back a dalších), věnujeme část tvého nákupu na financování výsadby stromů a na zajištění přístupu ke zdravotně nezávadné pitné vodě, pro tisíce lidí na celém světě.

 

  • Motivuješ okolí:

Představ si, že tvou novou designovou láhev uvidí tvoji kámoši, kolegové či spolužáci a ty jim řekneš, jak konečně dodržuješ pitný režim, upevňuješ si zdraví, pomáháš ak tomu šetříš životní prostředí. A to už opravdu stojí za to... ;)

 

Tak neváhej a podpoř dobrou věc. I díky tobě uděláme tento svět lepším místem pro nás i pro naše děti.

 

P.S.: Uděláš nám obrovskou radost pokud nám zanecháš hodnocení na Google.

 

Najdeš nás také na sociálních sítích Instagram, Facebook a Linkedin.

 

 

Děkujeme. Dominika, Lukáš a Mário :)