Samočisticí láhev LARQ Movement TERRA Black/Pine 710 ml

Láhev LARQ je první samočisticí láhev na světě. Díky patentované technologii zničí až 99,9999% biologických kontaminantů a je více než 10 000 krát hygieničtější, než použití běžné opakovaně použitelné lahve.

Můžeme doručit do:
24.9.2021
Skladem
Kód: 428
Značka: LARQ
2 400 Kč / ks 1 983,47 Kč bez DPH
Kategorie: Inteligentní láhve
Hmotnost: 0.3 kg
428 1 larq movement terra black pine 710 ml
ZDARMAZDARMA

LARQ Movement TERRA Black/Pine

Jsou moderní technologie, nadčasový design a udržitelnost životního prostředí vaší vášní? Poté bude antibakteriální láhev LARQ® Vaším splněným snem!

Láhev LARQ je první samočisticí láhev na světě. S touto lahví se nemusíte obávat žádného nepříjemného zápachu z opakovaného použití, a to dokonce i bez nutnosti otravných vymývání.

Díky patentované UV-C technologii láhev zničí 99,9999% biologických kontaminantů. Používání láhve LARQ® je více než 10 000krát hygieničtější než použití běžné opakovaně použitelné lahve. Pro čistící režim stačí jednoduše stisknout tlačítko na víčku a za 60 sekund je vaše voda i láhev panensky čistá.

Nemusíte se bát, že na čištění zapomenete - láhev je natolik inteligentní, že se pravidelně po dvou hodinách opět vyčistí. A to tak tiše, že to ani nepostřehnete. Nebude vás tedy rušit například při pracovní poradě. Intenzitu čištění si můžete zvolit ve dvou programech - normálním a intenzivním. Láhev se dobíjí přes vodotěsný USB port kabelem a v normálním režimu vydrží nabitá jeden až dva měsíce. Na nutnost dobití vás upozorní indikátor baterie. Pokud tlačítko podržíte 5 sekund, láhev se přepne do cestovního módu a zablokuje tlačítko proti náhodnému stisknutí. Navíc unikátní design láhve byl oceněn prestižní cenou Red Dot Award 2019, která je každoročně udělována nejlepším designérským produktem.

Společnost LARQ® věnuje z každé prodané lahve zápůjční zisku neziskovým organizacím, které se zasazují o vybudování udržitelných zdrojů vody po celém světě.

Detaily produktu:

- Samočištění každé 2 hodiny pomocí technologie UV-C LED

- Vyřadí až 99,9999% bakterií

- Dvoustěnná vakuová izolace udržuje vodu studenou 24 h a horkou 12 h

- Dobíjecí lithium-polymerová baterie vydrží 1 až 2 měsíce

- Dva režimy čištění vody

- Vyrobeno z elektrolyticky leštěné nerezové oceli 18/8 (bez BPA)

 

Vlastnosti produktu:

- Celkový objem: 710 ml

- Hmotnost balení: 650 g

- Výška: 249 mm

- Průměr: 71 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: