Ekologické projekty, díky kterým MyBottle mění svět k lepšímu

V dnešní době, kdy se environmentální udržitelnost a klimatické změny stávají stále naléhavějším tématem, je nezbytné, aby firmy převzaly vůdčí roli v ochraně naší planety. Naše firma MyBottle je jednou z těch, které se aktivně snaží prosadit ekologické hodnoty a udržitelný rozvoj prostřednictvím našich výrobců, kteří jsou klíčovými partnery v různých neziskových projektech a organizacích.

 

Díky organizacím a ekologickým projektům, jako 1% for the Planet., Ecologi, Water.org nebo Giving Back dokážeme například pomoci při zajišťování přístupu ke zdravotně nezávadné pitné vodě pro tisíce lidí po celém světě nebo přispět na výsadbu stromů.

 

„MyBottle zpracuje s výrobci, kteří mají uzavřená partnerství s více ekologickými organizacemi a projekty."

 

1% for the Planet

Globální hnutí 1% for the Planet sjednocuje firmy, které se zavázaly věnovat minimálně 1% ze svých ročních příjmů na podporu projektů zaměřených na ochranu životního prostředí. Cílem hnutí je záchrana přírodních zdrojů, obnova lesů a ochrana biodiverzity, kterou nákupem na MyBottle podpoříte i vy.

Logo organizácie 1% for the planet

 

Ecologi

Další inspirativní organizací je inovativní platforma Ecologi, jejímž cílem je kompenzace emisí CO2 tím, že investuje do projektů, které se zaměřují na snížení uhlíkové stopy a revitalizaci přírodních ekosystémů. V současnosti bylo přes Ecologi financována výstavba více než 69,2 milionu stromů a zabránilo se vzniku 2,8 milionu tun CO2.

ecologi - logo

 

Water.org

Water.org je celosvětově známá organizace, která má za cíl zajistit přístup k čisté a pitné vodě a hygienickým zařízením pro komunity po celém světě. V MyBottle jsme přesvědčeni, že zajištění čisté pitné vody je základním krokem k zajištění lidské důstojnosti a zlepšení životních podmínek pro mnoho lidí.

water.org logo

 

Ve spolupráci se známými značkami se snažíme nabízet produkty, které jsou nejen technologicky a materiálově pokročilé, ale zároveň šetrné k životnímu prostředí. Cítíme zodpovědnost za to, jaké produkty uvádíme na trh a věříme, že výběrem udržitelných a ekologicky přijatelných možností můžeme mít pozitivní vliv na naši společnost.

 

Ekologická zodpovědnost nás všechny spojuje

V MyBottle jsme odhodláni být příkladem v oblasti ekologické udržitelnosti a zároveň přinášet našim zákazníkům kvalitní produkty, které jsou v souladu se současnými trendy a potřebami. V našem e-shopu naleznete pečlivě vybrané produkty, které zohledňují všechny vaše preference.

žena z rozvojové krajiny při praní oblečení

Naše angažovanost však nekončí při výběru produktů. Stejně důkladně vybíráme i naše obchodní partnery. Produkty, které naleznete v našem e-shopu MyBottle™, získáváme přímo od výrobců nebo jejich oficiálních zástupců. Tímto způsobem se snažíme minimalizovat uhlíkovou stopu spojenou s přepravou a distribucí.

Naším cílem však není jen prodávat produkty, ale také šířit povědomí o významu ekologické udržitelnosti a zdravého životního stylu. Naší snahou je neustále hledat způsoby, jak zlepšit nejen naše produkty, ale také naše postupy, abychom mohli přinést pozitivní výsledky pro naši planetu a přispět tak k trvalé udržitelnosti.

 

Autor: Dáša Uherková (1.9.2023)

Zdroje: 

https://www.onepercentfortheplanet.org/membership#how-it-works

https://water.org/about-us/

https://ecologi.com/

https://www.mybottle.sk/ 

Zpět do obchodu