Termo láhev JOSEPH JOSEPH loop - použití a péče

Použití a péče

Chcete-li zachovat co nejdéle výchozí teplotu nápoje, doporučujeme před naplněním předehřát horkou vodou nebo ochladit studenou vodou. Za účelem ohřevu nikdy nepoužívejte mikrovlnnou ani běžnou troubu.

Není-li výrobek delší dobu používán, doporučujeme před dalším použitím vypláchnout horkou vodou. Odstraníte tak možné zbytkové pachy. Nádobu neplňte po okraj. Ponechte prostor pro uzavření víčkem. Po použití omyjte ručně horkou vodou se saponátem. Po umytí vytřete do sucha.

Používejte přípravky určené na nerez

Těžce odstranitelné skvrny na vnitřním nerezovém povrchu čistěte čistícími přípravky na nerez. Skvrny od kávy nebo zbytků čaje lze z nerezového povrchu odstranit horkou vodou s přidáním jedné čajové lžičky sody bikarbony. Nádobu uzavřete a roztok nechte působit přes noc. Při čištění nepoužívejte brusné a bělicí prostředky a rozpouštědla.

Výrobek nepoužívejte k uchování suchého ledu nebo nápojů sycených oxidem uhličitým. Výrobek nepoužívejte k přenášení nebo skladování kostek ledu - mohlo by dojít k poškození vnitřní vložky.

joseph joseph termoflasa

Není vhodný pro mléčnou a kojeneckou stravu

Výrobek nesmí být použit k uchování mléčných produktů a dětského jídla z důvodu rizika bakteriálního růstu. Vyvarujte se pití velmi horkých nápojů přímo z nádoby - NEBEZPEČÍ OBAŘENÍ.

Zpět do obchodu