Láhev do školy či svačinový box potěší každé dítě

01.08.2022

Naše malé ratolesti nám dělají radost během celého roku. Potěšit je můžete také praktickým dárkem, který využijí během celého roku. Přinášíme vám několik tipů na ty nejoblíbenější modely dětských lahví. 

Láhev na vodu je skvělý dárek, který se hodí kamkoli

Praktický dárek mohou děti využít nejen do školy, ale také na hřiště, výlety či do táborů. Láhev na vodu je skvělým pomocníkem během teplých letních dnů a zajistí vašim dětem potřebný přísun tekutin. Zároveň může být stylovým doplňkem, který si díky jedinečnému designu děti s nikým nesplete.

 pura dieta

Dětské plastové láhve na vodu

Jsou cenově dostupné a ve srovnání s jednorázovou plastovou lahví mají řadu výhod. Krásným designem vás na první pohled zaujmou láhve značky EQUA, které s sebou mohou děti nosit kamkoli a z bohaté nabídky si určitě vyberete i vy. Nejmenší modely mají objem 400 ml, dostupné jsou ovšem i větší láhve.

equa detská fľaša do školy

Nerezové láhve na vodu pro děti

Populárními jsou také nerezové láhve na vodu, které mají nejdelší životnost, vysokou odolnost a skvělou izolaci. Jaké jsou další výhody nerezové láhve na vodu si můžete přečíst v samostatném článku na našem blogu.

Značka Lund London přináší širokou nabídku nerezových lahví, které vás zaujmou zejména netradičním designem. Láhev na vodu v motivu pandy, žraloka či včely se tak stane jedinečným doplňkem. Výhodou je i možnost vyměnitelného víčka, díky kterému lze láhve jednotlivě kombinovat mezi sebou a přetvářet jejich design. Dostupné jsou ve velikosti od 300 ml a vybrat si k nim můžete iz bohaté nabídky svačinových boxů.

 lund london detské nerezové fľaše

Velice praktické jsou i nerezové láhve značky Kleen Kanteen, které jsou díky své velikosti přizpůsobeny malým dětským ručkám. Skvěle sednou do většiny držáků a dostupné jsou ve velikosti od 355 ml.

 kleen kanteen

Nerezové láhve na vodu v kombinaci s barevným silikonem nabízí značka Pura, která získala řadu ocenění po celém světě. Se značkou Pura mohou děti začít již v raném věku, v naší nabídce najdete i kojenecké láhve, oblíbenými jsou také láhve s brčkem a sportovním uzávěrem.

 

Nezapomeňte ani na nejmenší

V MyBottle myslíme i na nejmenší a proto u nás zakoupíte kojenecké láhve či kapsičky a dózy. Všechny produkty prošly klinickým testováním a jsou naprosto bezpečné pro zdraví vašeho děťátka. Objevte celou nabídku a udělejte vašim dětem radost novou lahví či svačinovým boxem.

 

Zpět do obchodu