Neujděte pitnému režimu při běhu!

Věděli jste, že při běhu odbouráváte stresové hormony? Konkrétně jde o adrenalin a kortizol. To je důvod, proč se můžete po běhu cítit uvolnění, vyrovnaní a v té největší pohodě. Během zkrátka doběhnete ztracenou duševní rovnováhu. Abyste se však stejně dobře cítili i po fyzické stránce, je důležité a přímo nutné dodržovat pitný režim. Je proto dobré mít s sebou nějakou tu stylovou láhev s vodou od MyBottle, která vás povzbudí k tomu, abyste při běhu nezapomínali na dostatečný příjem tekutin.

 

Vodu mějte vždy s sebou!

Pokud pijete během běhu příliš málo nebo nepijete vůbec, zvyšuje se riziko dehydratace – snižuje se váš sportovní výkon a zpomaluje vás to. Naštěstí v současnosti již existuje mnoho možností, jak nosit vodu s sebou – ať už jsou to sportovní láhve na běh, hydrovaky, či dokonce vesty. Výběr toho, co použít, abyste zůstali při běhu hydratování, je do značné míry věcí osobních preferencí. Někteří možná upřednostňují pohodlné láhve do ruky, zatímco jiní možná preferují volné ruce. Bez ohledu na to, co si vyberete, je důležité zvážit kapacitu láhve na běh, protože při delším běhu nebo horkém počasí budete potřebovat více vody, abyste předešli dehydrataci. Investice do opakovaně použitelné láhve na vodu také odstraní potřebu kupovat si novou láhev na vodu pokaždé, když jste žízniví, čímž v konečném důsledku pomáháte nejen sobě, ale také životnímu prostředí.

 

Jaký typ láhve na běh zvolit?

Jak jsme již zmiňovali, je jen otázkou preferencí, jaký typ láhve na běh si zvolíte. V naší nabídce naleznete bohatý sortiment různých sportovních lahví či hydrovaků, které vás nenechají ve štychu. My vás teď zkusíme trošku nasměrovat.

  • Sportovní láhve isostar®

Ikonické sportovní láhve Isostar® zahlédly světlo světa koncem 60. let ve Švýcarsku. Dr. Felix Keifer, vědecký pracovník společnosti, zjistil, že pokud se do vody přidá malé množství uhlohydrátů a sody, napomáhá to její lepší absorpci organismem. Tyto univerzální láhve by proto určitě neměly chybět ve výbavě žádného sportovce. Láhev je lehounká, ideální i pro běh. V naší nabídce je najdete s objemem 650 ml, 800 ml a 1000 ml.

  • Šejkry BlenderBottle Sportmixer

Hybrid šejkru a zároveň láhve na vodu je ideální do posilovny, do práce nebo jako láhev na běh. Díky precizně propracovanému zaklápěcímu víku zajišťujícímu „zacvaknutí“ se můžete spolehnout, že váš šejkr je bezpečně zavřený a připravený k protřepání.

  • Láhev s počítadlem plnění sportovní JOSEPH JOSEPH dot active

Inteligentní láhev s počítadlem JOSEPH JOSEPH Dot active sama dohlédne na váš pitný režim. Při každém uzavírání víčka se objeví 1, 2, 3 až 4 tečky. Co tečka, to 750 ml nápoje. Stačí vám tedy jen doplňovat tekutiny, podle teček budete vědět, jestli dostatečně dodržujete pitný režim. Takto se můžete plně soustředit na svůj běh.

  • Sportovní láhev na vodu s binchotanem Eau Good Duo

Sportovní láhev s tradičním japonským binchotanovým filtrem je vyrobena z BPA-free Tritanu. Bez binchotanového filtru můžete láhev Eau Good Duo užívat jako běžnou sportovní láhev. Do láhve pak můžete přidávat například. i kousky ovoce k dochucení vody. Infuzní mřížka, která je součástí šroubovacího víčka, zajistí, že se kousky ovoce nedostanou k hubičce láhve a nezabrání tak pití. Láhev je přitom kompletně rozebíratelná a všechny díly snadno čistitelné.

  • Hydrovaky

Hydrovaky nebo skládací láhve jsou flexibilní, kompaktní a ekologické láhve na vodu, které umíte jednoduše zarovnat a srolovat, pokud jsou prázdné, a proto vám ušetří místo. Díky svým vlastnostem jsou hydrovaky skvělou pomůckou při běhu.

 

Ať už se rozhodnete pro jednu z možností, které jsme vám nabídli výše, nebo padne vaše volba na jiný produkt, věříme, že u nás na MyBottle si vyberete pro sebe to pravé ořechové. My vás přece žíznivých nenecháme! :)

Zpět do obchodu