Termoláhev JOSEPH JOSEPH loop - modrá 500 ml

Vakuově izolovaná nerezová termoláhev s měděnou vrstvou, udrží horké nápoje až 12h/studené až 24h, uzávěr láhve zakončený velkým úchytem pro pohodlné přenášení, po otevření se uzávěr elegantně nasazuje úchytem na hrdlo láhve.
Skladom
Kód: 3133
Značka: JOSEPH JOSEPH
769 Kč / ks 635,54 Kč bez DPH
Kategorie: JOSEPH JOSEPH®
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: modrá
Materiál: nerez
Objem: 500 ml
Termo: ano
Uživatel: muž, žena, dítě, unisex
Vhodné pro: voda, čaj, káva
Vhodné pro horké nápoje: ano

Termoláhev JOSEPH JOSEPH loop - modrá 500 ml

Dvouplášťová konstrukce vakuově izolované nerezové termoláhve s měděnou vrstvou udrží horké nápoje až 12h a studené až 24 hodin. Uzávěr láhve je zakončen velkým úchytem pro pohodlné přenášení. Po otevření se uzávěr elegantně nasazuje úchytem na hrdlo láhve.
 
Použití a péče: Chcete-li zachovat co nejdéle výchozí teplotu nápoje, doporučujeme před naplněním předehřát horkou vodou nebo ochladit studenou vodou. Za účelem ohřevu nikdy nepoužívejte mikrovlnnou ani běžnou troubu. Není-li výrobek delší dobu používán, doporučujeme před dalším použitím vypláchnout horkou vodou. Odstraníte tak možné zbytkové pachy. Nádobu neplňte po okraj. Ponechte prostor pro uzavření víčkem. Po použití omyjte ručně horkou vodou se saponátem. Po umytí vytřete do sucha. Těžce odstranitelné skvrny na vnitřním nerezovém povrchu čistěte čistícími přípravky na nerez. Skvrny od kávy nebo zbytků čaje lze z nerezového povrchu odstranit horkou vodou s přidáním jedné čajové lžičky sody bicarbony. Nádobu uzavřete a roztok nechte působit přes noc. Při čištění nepoužívejte brusné a bělicí prostředky a rozpouštědla. Výrobek nepoužívejte k uchování suchého ledu nebo nápojů sycených oxidem uhličitým. Výrobek nepoužívejte k přenášení nebo skladování kostek ledu - mohlo by dojít k poškození vnitřní vložky. Výrobek nesmí být použit k uchování mléčných produktů a dětského jídla z důvodu rizika bakteriálního růstu. Vyvarujte se pití velmi horkých nápojů přímo z nádoby - NEBEZPEČÍ OPAŘENÍ.

Výrobok neumývajte v umývačke, neukladajte v chladničke/mrazničke, nepoužívajte na ohrev v mikrovlnnej ani bežnej rúre.


Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 500 ml
  • Hmotnost balení: 383 g
  • Rozměry: 70 mm x 70 mm x 290 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu