Filtrační binchotan BLACK+BLUM eau good, 1ks

Tyčinka aktivního dřevěného uhlí Binchotan.

Vyzkoušejte přírodní japonský filtr pro úpravu pitné vody.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 3014
Značka: BLACK+BLUM
230 Kč / ks
Kategorie: BLACK+BLUM®
Hmotnost: 0.3 kg

Filtrační binchotan BLACK+BLUM eau good, 1ks

Japonský Binchotan byl inspirací pro Dana Blacka a Martina Bluma z londýnského designového studia BLACK+BLUM, které produkuje výrobky inspirované japonskou kulturou (bento).

 

Pro svou značku navrhli kolekci lahví a karaf s francouzsko-anglickým názvem - Eau Good. Jejich „Dobrá voda“ využívá tradiční japonskou filtraci binchotany z vlastní certifikované produkce.

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM jsou vyráběny ve velikosti vhodné pro použití v lahvích Eau Good. Můžete je ale použít s jakoukoli jinou lahví, karafou nebo hospůdkou.

  • V případě skleněných nádob: nejprve naplňte nádobu čistou pitnou vodou a binchotan opatrně vložte do naplněné nádoby. Nikdy binchotan nevhazujte z výšky (tyčinka je těžká a tvrdá a mohlo by dojít k poškození skla).
  • V případě plastových (tritanových) lahví Eau Good: nejprve vložte tyčinku (nádobu stiskněte tak, aby se binchotan v láhvi pevně usadil) a následně nalijte vodu.

 

Co je binchotan?

Více informací o binchotanu - jeho účincích a vlastnostech si můžete přečíst na našem blogu v článku Binchotan - černé uhlí s hodnotou zlata.

 

Vlastnosti:

  • Balení obsahuje 1 ks.
  • Dodávané binchotany jsou již umyty a připraveny ihned k použití.
  • Binchotan nikdy nečistěte saponátem nebo mýdlem.
  • Binchotan užívejte pouze s čistou pitnou vodou z vodovodního kohoutku. Nepoužívejte jej v ochucených nápojích nebo džusech.
  • Pokud budete čistit láhve a karafy, binchotan vždy vyjměte.
  • Vařící voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Případné drobné částečky a úlomky dřevěného uhlí plovoucí ve vodě můžete bez obav spolknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu