Láhev na vodu do školy Memobottle A7 - 180 ml

Díky jedinečnému elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle stává hypnotizující a hravým uměleckým dílem, které Vás povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody. Láhev je díky svému designu vhodná i jako láhev do školy jako praktická a užitečná pomůcka pro studenty, která nezabere ve školní tašce mnoho místa. 

  

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem
Kód: 1737
Značka: memobottle
550 Kč / ks 454,55 Kč bez DPH
Kategorie: memobottle®
Hmotnost: 0.3 kg

Láhev na vodu do školy Memobottle A7 - 180 ml

Memobottle A7 je nejkompaktnější láhev z portfolia memobottle. V objemu 180 ml je to jedna z mála lahví, která se vejde do kapsy na Vaší mikině nebo větrovce. Vyzbrojen lahví memobottle A7 budete usrkávat ve velkém stylu za každých okolností. Proto je velmi vhodná i jako láhev do školy. 

Díky elegantnímu designu a minimalistickému vzhledu se memobottle A7 snadno stane součástí vaší každodenní rutiny.

Díky průhlednému materiálu se z láhve stává hypnotizující a hravé umělecké dílo, které vás také povzbudí ke zvýšení denního příjmu vody. Opravdu perfektní dárek pro sebe nebo milovaného člověka.

Pozoruhodný design a tvar našich memobottliek získaly několik ocenění za design a jsou chráněny ochrannou známkou, takže si můžete být jisti, že máte autentickou a originální Memobottle, která je vyrobena z nejkvalitnějšího plastu který neobsahuje BPA a BPS.

Memobottle A7, který se může pochlubit objemem 180 ml, vám umožní zůstat soustředěný a produktivnější. Je to jedinečná opakovaně použitelná láhev na vodu, což zase pomůže snížit spotřebu lahví na jedno použití.

 

Memobottle ™ jsme navrhli tak, aby byly milované a znovu použity. Vyčnievajte z davu a postavte se za lepší životní prostředí.

 

Věděl jsi? Každá prodána Memobottle poskytuje jedné osobě přístup na dva měsíce k čisté vodě díky našemu partnerství s water.org

 

Detaily produktu:

  • Jedinečná designová láhev na vodu
  • Snadno se čistí
  • Maximální teplota: 50 stupňů Celsia
  • Bez obsahu BPA a BPS
  • Není vhodná do myčky ani na sycené nápoje

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 180 ml
  • Hmotnost balení: 200 g
  • Rozměry: 137mm x 74mm x 30mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: