Svačinový box MonBento Original Orange Tropical | oranžový 1000 ml

Svačinové boxy jsou všechny s vlastním víčkem. Široká elastická páska drží boxy na svačinu bezpečně u sebe. Moderní design se soft-touch úpravou. Do víčka lze umístit příbor od MonBento.

Skladom
Kód: 3183
Značka: MonBento
1 149 Kč / ks 949,59 Kč bez DPH
Kategorie: Dózy na jídlo
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 1000

Svačinový box MonBento Original Natural - 1000 ml

Obsah balení: obědový box x 2 ks, vičko se zátkou pro obědový box x 2 ks, dělící příčka x 1, elastický popruh x 1, vrchní víčko x 1.

 

MonBento Original, je box na svačinu připraven uspokojit hlad i toho nejsrdečnějšího jedlíka. Svačinový box je připraven uspokojit hlad i toho nejsrdečnějšího jedlíka.

Svačinové boxy s přihrádkami MonBento Original inspirované japonskými "bento boxy" mají matný povrch Soft-touch, který je velmi příjemný na dotek. Obě krabičky drží bezpečně pohromadě šedá praktická guma s logem, takže je klidně můžete hodit do batohu, válet sudy ze Sněžky a dole si pak dát příjemnou svačinku. Ve spodním boxu je ještě navíc chytré vybírací přehrazení, které pomůže oddělit například sladké od slaného, ​​nebo zeleninu od masa a pod.Tento obědový box je naprosto ideální pro vaše zdravé svačiny.


Tyhle boxy na svačiny můžete užít také pro ohřev v mikrovlnné troubě. Výrobek lze mýt v myčce.

 

Složení: plast se "soft-touch". Vyrobeno ze BPA free polypropylenu a silikonu (výrobek neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík Bisfenol A).

 

Vlastnosti produktu:

  • Objem: 1000 ml 
  • Hmotnost: g
  • Rozměry: 185 mm x 94 mm x 100 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu