Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Cremoso GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Cremoso GASTRO PREFESIONAL je exkluzivní kávová směs 50% Robusty a 50% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 4461
Značka: O’CCAFFÉ
600 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 1000g


Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Cremoso GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Cremoso GASTRO PREFESIONAL je exkluzivní kávová směs 50% Robusty a 50% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 50/50 vznikla komplexní zrnková káva s vyváženou chutí směsí. Základem těchto druhů káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií, Indonésie a Vietnamu pro odrůdu Rousty a Brazílie, Kolumbie, Etiopie a Guatemali pro odrůdu. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká krémová, delikátní, sametová a aromatická káva s náznakem čokolády. Jednoduše řečeno, italové to s pražením prostě vědí!

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 1000 g
  • Rozmery: 300 × 100 × 150 mm
  • Intenzita: 5/7
  • Zmes: 50% Robusta: India / Indonézia / Vietnam 50% Arabica: Brazília / Kolumbia / Etiópia / Guatemala

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu