Zrnková káva O’CCAFFÉ Café Creme rosso 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Café Creme (Cafe creme rosso) je exkluzivní kávová směs 50% Robusty a 50% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4464
Značka: O’CCAFFÉ
140 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 250g
Položka byla vyprodána…

 Zrnková káva O’CCAFFÉ Café Creme rosso 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Café Creme (Cafe creme rosso) je exkluzivní kávová směs 50% Robusty a 50% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 50/50 vznikla komplexní zrnková káva s vyváženou chutí směsí. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií a Vietnamu pro odrůdu Rousty a Etiopie pro odrůdu Arabiky. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká krémová, delikátní, sametová a aromatická káva s náznakem čokolády, která představuje komplexní vyváženou směs, která se léty více a více zušlechťovala. Café Creme Vás osloví svojí sametovou pěnou, chutí a jemností.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 250 g
  • Rozmery: 70 × 90 × 200 mm
  • Intenzita: 5/7
  • Zmes: 50% Robusta: India / Vietnam 50% Arabica: Etiópia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu