Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Delizioso GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Delizioso GASTRO PROFESIONAL je příjemná směs Robusty a Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4459
Značka: O’CCAFFÉ
525 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 1000g
Položka byla vyprodána…

Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Delizioso GASTRO PROFESIONAL 1000g

 

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Delizioso GASTRO PROFESIONAL je příjemná směs Robusty a Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 60% Robusty a 40% Arabiky vznikla komplexní zrnková káva s jemně ovocným aroma a vyváženou chutí směsí. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií a Ugandy pro odrůdu Rousty a Brazílie, a Etiopie pro odrůdu Arabiky. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká intenzivní krémovost se stejně intenzivním ovocným aroma s čistou dochutí, bez přidaných konzervantů. Právě to dělá z Deliziose jemnost pro všední dny.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 1000 g
  • Rozmery: 300 × 100 × 150 mm
  • Intenzita: 4/7
  • Zmes: 60% Robusta: India / Uganda 40% Arabica: Brazília / Etiópia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu