Zrnková káva O´CCAFFÉ Cafe Creme GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Cafe Creme GASTRO PROFESIONAL je kávová směs 70% Robusty a 30% Arabiky. Je spojením kvalitní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 4458
Značka: O’CCAFFÉ
480 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 1000g

Zrnková káva O´CCAFFÉ Cafe Creme GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Cafe Creme GASTRO PROFESIONAL je kávová směs 70% Robusty a 30% Arabiky. Je spojením kvalitní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 70/30 vznikla komplexní zrnková káva s vyváženou chutí směsí a dlouhotrvající pěnou. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií a Vietnamu pro odrůdu Rousty a Etiopie pro odrůdu Arabiky. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká měkká, hladká a jemná káva s mimořádně intenzivní chutí. Cafe Creme GASTRO PROFESIONAL přitahuje pozornost všech díky své zlaté pěně, ideální káva jak pro gastro provozy tak i pro domácnosti.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnosť balení: 1000 g
  • Rozmery: 300 × 100 × 150 mm
  • Intenzita: 3/7
  • Zmes: 70% Robusta: India / Vietnam 30% Arabica: Brazília

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu