Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Classico GASTRO PROFESIONAL 1000g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Classico GASTRO PROFESIONAL patří mezi klasické až silnější kávy domácích italů. Její exkluzivní kávová směs 80% Robusty a 20% Arabiky je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Ihned k odeslání
Kód: 4460
Značka: O’CCAFFÉ
525 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 1000g


Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Classico GASTRO PROFESIONAL 1000g

 

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Classico GASTRO PROFESIONAL patří mezi klasické až silnější kávy domácích italů. Její exkluzivní kávová směs 80% Robusty a 20% Arabiky je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 80/20 vznikla komplexní zrnková káva s vyváženou chutí směsí. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií a Vietnamu pro odrůdu Robusty a Brazílie pro odrůdu Arabiky. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká klasická italská káva domácích, kterou však pro její silný dozvuk nemusí každý zvládnout. Má výraznou vůni a silnou chuť pražené kávy. S dlouhotrvající pěnou patří mezi espresso tradice.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 1000 g
  • Rozmery: 300 × 100 × 150 mm
  • Intenzita: 6/7
  • Zmes: 80% Robusta: India / Vietnam 20% Arabica: Brazília

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu