Zrnková káva O’CCAFFÉ Crema e Aroma 100% Arabica 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Crema e Aroma 100% Arabica je exkluzivní kávová směs 100% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4466
Značka: O’CCAFFÉ
145 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 250g
Položka byla vyprodána…

 Zrnková káva O’CCAFFÉ Crema e Aroma 100% Arabica 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Crema e Aroma 100% Arabica je exkluzivní kávová směs 100% Arabiky. Je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací těchto faktorů vznikla jedinečná zrnková káva, ve které sílu Arabiky jednoduše hned procítíte. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn 100% Arabiky pocházejících z Brazílie, Etiopie a Peru. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení je káva s přirozenou sladkostí, vůní, jemnou aciditou a zlatou krémů. Jednoduše řečeno, tři zrna Arabiky si dokonale sedli! Zrnková káva, která získala již nejedno ocenění.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (kotě) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 250 g
  • Rozmery: 70 × 90 × 200 mm
  • Intenzita: 3/7
  • Zmes: 100% Arabica Brazília / Etiópia / Peru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu