Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Classico 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Classico patří mezi klasické italské kávy. Spojením směsi 70% Robusty a 30% Arabiky je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4465
Značka: O’CCAFFÉ
140 Kč / ks
Kategorie: O’CCAFFÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Hmotnost: 250g
Položka byla vyprodána…

 Zrnková káva O’CCAFFÉ Espresso Classico 250g

Pražená zrnková káva O'CCAFFÉ Espresso Classico patří mezi klasické italské kávy. Spojením směsi 70% Robusty a 30% Arabiky je spojením prvotřídní odrůdy kávových zrn a pražárenských zkušeností rodinného dědictví. Kombinací poměru 70/30 vznikla komplexní zrnková káva s vyváženou chutí směsí. Základem těchto druhu káv jsou dlouholeté přátelské vztahy s dodavateli kvalitní suroviny v podobě zelených kávových zrn Robusty a Arabiky pocházejících z Indií a Vietnamu pro odrůdu Robusty a Brazílie pro odrůdu Arabiky. Výsledkem tajného rodinného receptu pražení tak vzniká Espresso Bar – káva s plným tělem, intenzivní chutí, jemným náznakem lískového ořechu a dlouhotrvající pěnou. Silná káva se silným charakterem.

Káva určená pro kávovary: plně automatizované s automatickým pomletím kávových zrn, případně pro pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potřebou zabezpečení mlýnku na kávu.

 

Vlastnosti produktu: 

  • Hmotnost balení: 250 g
  • Rozmery: 70 × 90 × 200 mm
  • Intenzita: 7/7
  • Zmes: 70% Robusta: India / Vietnam 30% Arabica: Brazília

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu